Vývoj obráběcích CNC strojů – moderní výkonné, inovativní

CZ.TECH Čelákovice, a.s. Prodej zarovnávaček a navrtávaček Praha

Vývoj obráběcích CNC strojů – moderní výkonné, inovativní

CZ.TECH Čelákovice, a.s.
Prodej zarovnávaček a navrtávaček PrahaModerní obráběcí stroje, automatizované výrobní linky a robotizovaná pracoviště – od návrhu po instalaci

Společnost CZ.TECH Čelákovice se už přes 15 let zabývá vývojem moderních obráběcích strojů. Pro své zákazníky koncepčně navrhuje sériové i jednoúčelové stroje a zařízení, automatizované výrobní linky i vysoce spolehlivá a produktivní robotizovaná pracoviště. Firma provádí také stavbu obráběcích CNC strojů a speciálních strojů včetně výroby součástí jako jsou upínací přípravky, čelní unášeče či rozpínací trny.

Postaráme se o automatizaci vašich výrobních linek

Výroba moderních obráběcích CNC strojů a strojů pro speciální použití

V rámci výroby CNC obráběcích strojů se firma CZ.TECH Čelákovice zaměřuje na horizontální soustruhy, zarovnávací, frézovací i vrtací stroje. Společnost má mnoholeté zkušenosti jak se sériovou výrobou, tak se stavbou jednoúčelových strojů pro speciální použití jako například opracování náprav v automobilovém průmyslu. Obráběcí stroje od CZ.TECH Čelákovice se vyrábějí včetně speciálních upínacích přípravků, čelních unášečů, či hydraulicky rozpínaných trnů.

Výroba obráběcích strojů pro speciální použití


Projektování automatizovaných výrobních linek a robotizovaných pracovišť

Koncepční návrhy a projektování strojních zařízení jsou součástí činnosti firmy. Vedle vývoje jednoduchých obráběcích strojů navrhuje i automatizované výrobní linky a robotická pracoviště. Odborníci z CZ.TECH Čelákovice pracují s konstrukčními uzly ověřenými ze sériové výroby ostatních strojů. Při následné realizaci projektu a výrobě tak dosahují vysoké spolehlivosti strojů.

Při výběru prvků a součástí obráběcích strojů, robotizovaných pracovišť a automatizovaných výrobních linek klade CZ.TECH Čelákovice důraz na odolnost a maximální možnou životnost. Můžete se tedy spolehnout na obráběcí stroje splňující vysoké nároky na produktivitu a minimální údržbu.

CNC soustruhy a obráběcí stroje
FIREMNÍ ČLÁNKY


CNC LINE 4 – software pro monitorování strojů

CNC LINE 4 – software pro monitorování strojů

Vývoj a výroba moderní technologie jako jsou například CNC stroje, přináší s sebou také další skvělé možnosti, které zefektivní činnost, podpoří kontrolu a zvýší spolehlivost. A právě tímto směrem se ubírá a nové možnosti poskytuje výrobce moderních obráběcích CNC a dalších strojů, firma CZ.TECH Čelákovice, a.s.

Vydáno 17.12.2017
Vysoce přesné CNC stroje a kvalitní automatické výrobní linky

Vysoce přesné CNC stroje a kvalitní automatické výrobní linky

Podnikáte ve strojírenské výrobě nebo pracujete v jiném oboru, kde potřebujete vyrábět více dílů pomocí stejné technologie? V tom případě byste měli zauvažovat o pořízení CNC stroje či automatické výrobní linky. Tyto moderní technologie řízené počítačem jsou v současné době základem každé firmy, která má za cíl vynikat ve strojírenské výrobě či dalších průmyslových odvětvích. Automatické výrobní linky a CNC stroje prvotřídní kvality má pro vás firma CZ.TECH Čelákovice.

Vydáno 14.01.2016Vydáno 10.01.2017
358 Zhlédnutí
Topováno 10.02.2020