Truhlářství Rehberger
Návrh kuchyně zdarma? V Truhlářství Rehberger Znojmo samozřejmost

Čeká vás stavba či rekonstrukce kuchyně? Nepodceňte přípravy a vyhledejte opravdové odborníky. Kuchyně na míru vyrábí řada firem, ale ne vždy jsou výsledky dostatečně kvalitní a odpovídající vašim představám. V Truhlářství Rehberger ale zklamaní nebudete. Připraví vám návrh kuchyně zdarma a najdou originální řešení na míru pro jakýkoli prostor.

Kuchyni na míru zpracujeme včetně návrhu

Kuchyně na míru včetně spotřebičů

Přejete si přijít do hotové kuchyně, kterou budete moci ihned začít používat? Firma Truhlářství Rehberger vám tento sen splní. Tato společnost se zaměřuje na zakázkovou výrobu nábytku už 25 let. Kuchyně na míru vám dodá včetně vestavěných spotřebičů kvalitních značek, a to za velmi příznivé akční ceny.

Od A do Z vám tedy vytvoří kuchyň, jakou si přejete, aniž byste s ní sami měli jakékoli starosti. Samozřejmostí je návrh kuchyně zdarma, a to včetně cenové kalkulace. Příjemným bonusem pro klienty je také získání kuchyňského stolu k nové lince zdarma.

Kvalitní a praktické kuchyně na míru


Truhlářství Rehberger Znojmo – kuchyně na míru a zakázková výroba nábytku

Firma Truhlářství Rehberger nevyrábí pouze kuchyně na míru, specializuje se také na vestavěné skříně, obývací stěny, ložnice, nábytek do předsíní i kanceláří či soupravy do jídelny. Vše na míru a z různých materiálů od masivu až po moderní lehké dřeva.

Kuchyně i ostatní nábytek společnost sama namontuje, včetně zapojení spotřebičů a vody. Nenechávejte nic náhodě, spolehněte se na osvědčené a zkušené profesionály a těšte se ze svého bydlení dlouhá léta.

Truhlářství Rehberger Znojmo – vestavěné skříně i nábytek do celého domu

Vydáno 10.01.2017
177 Zhlédnutí
Topováno 30.06.2017

Kuchyňské linky

Kuchyňské linky

Kuchyňské linky na míru, kompletní realizace od A do Z včetně odborného poradenství a grafického návrhu

Vestavěné skříně

Vestavěné skříně

Vestavěné skříně, řešení nedostatku úložného prostoru, kompletní realizace na zakázku

Výroba nábytku

Výroba nábytku

Výroba kvalitního českého nábytku, vybavení ložnic, dětských a obývacích pokojů