Účtárna Na střeše Havířov: Vedení účetnictví, daňové poradenství i mzdová agenda

Nevíte si rady s účetnictvím? Nebo nemáte čas se věnovat veškerému papírování? Věnujte se svému podnikání a starosti ohledně účetnictví přenechejte nám. Firma Účtárna Na střeše s.r.o. poskytuje daňové poradenství, zajišťuje vedení účetnictví a daňové evidence, znalecké posudky, personální a mzdovou agendu i veškerý další kancelářský servis. Najdete nás v Havířově.

Vedení účetnictví vám zprostředkuje Účtárna Na střeše

Daňové poradenství a vedení účetnictví

Ačkoli firma Účtárna na střeše funguje od roku 2016, navazuje na více než dvacetiletou tradici. Poskytujeme daňové poradenství pro fyzické i právnické osoby, drobné živnostníky i nadnárodní korporace. Postaráme se o to, abyste platili minimální daně, ale ve správné výši.

Zajišťujeme také celkové vedení účetnictví a daňové evidence, a to pro fyzické i právnické osoby, organizační složky zahraničních subjektů, neziskové organizace, profesionální sportovce, lékaře a další. Straší vás vedení účetnictví a daňové evidence? Obraťte se na nás a my vám pomůžeme.

Vedení účetnictví a daňové evidence Havířov


Mzdy na klíč i znalecký posudek

Mimo daňové poradenství řešíme také personální a mzdovou agendu na klíč. Pomůžeme vám se zpracováním mezd, přihlášek a odhlášek zaměstnanců i zaměstnavatele, elektronickou komunikací s úřady, ročním zúčtováním daní a dalšími záležitostmi. Mezi naše další služby poté patří také kancelářský servis, tedy nejrůznější podpůrné činnosti kancelářského charakteru, jako je vystavování faktur, obsluha datové schránky, vyřízení povolení a registrací a mnohé další.

Navíc se na nás můžete obrátit, pokud potřebujete vypracovat znalecký posudek v oborech ‘Účetní evidence’ nebo ‘Daně’.

Vypracujeme znalecký posudek i mzdyVydáno 10.01.2017
114 Zhlédnutí
Topováno 22.06.2020
FIREMNÍ ČLÁNKY

Výběr správné a kvalitní účetní firmy je velice důležitý

Výběr správné a kvalitní účetní firmy je velice důležitý
Výběrem dobré a kvalitní účetní firmy rozhodně ušetříte. V posledních letech totiž přibývá případů nesprávně zpracovaného daňového přiznání či dalších chyb ze strany zaměstnavatelů a to i v případě, že na zpracování účetnictví mají najatou soukromou firmu. Proto je nezbytné vybírat pečlivě a ...
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Účtárna na střeše s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
Účtárna na střeše s.r.o.
uctarna-na-strese.webnode.cz
LINKY NA WEB

LINKY NA WEB

O násNáš tým
Adresa

Adresa

Dlouhá tř. 460/1
Havířov 736 01

uctarnanastrese@post.cz
+420 596 412 360


Najdete nás také zde:

ARES
captcha