Ponorné čerpadlo do vrtu či studny, kalové čerpadlo do septiku nebo domácí vodárnu ze spolehlivého e-shopu

Potřebujete rychlou pozáruční opravu čerpadla nebo sháníte nové? Společnost CZ Pumpy už 25 let svým zákazníkům poskytuje veškerý servis z oblasti čerpací techniky. V jejich internetovém obchodě najdete ponorná čerpadla do studen a vrtů, domácí vodárny, povrchová čerpadla i oběhová čerpadla potřebná pro systémy ústředního vytápění. Vybrat si můžete i mezi čerpadly ručními či bazénovými. Díky CZ Pumpám se k vám dostane to nejlepší zboží od renomovaných výrobců.

Vyberete si ze širokého sortimentu povrchových čerpadel

Servis a opravy čerpadel

Pro firmu CZ Pumpy je vždy prioritou spokojenost zákazníka. Kromě prodeje oběhových čerpadel či ponorných čerpadel tak poskytují i poradenství a kompletní servis pro majitele čerpací techniky. Servisní středisko zmíněné firmy provádí pozáruční opravy čerpadel, jejich montáže a revize. Profesionálové z CZ Pumpy se postarají také o uvedení čerpadel do provozu.

Výběr akčních čerpadel


Bohatý výběr kalových, ponorných a oběhových čerpadel

Pokud hledáte kvalitu, funkčnost a účelné využití moderních technologií, je pro vás e-shop firmy CZ Pumpy tím pravým místem k nákupu čerpací techniky. Vybrat si můžete povrchová čerpadla, tlakové nádoby, zahradní a sací hadice, tlakové spínače a samozřejmě samotné čerpadlo. O výběru toho správného produktu Vám rádi poradí.

Široký sortiment zahrnuje i oběhová čerpadla. Ty jsou buď elektronická nebo mají tři rychlosti a hodí se například do systémů ústředního topení. Dále CZ Pumpy poskytují také návrh řešení zavlažování, montáž ručních a ponorných čerpadel, hlídání hladin vody v nádržích a zásobnících a možnost zapůjčení kalových čerpadel.

Na firmu CZ Pumpy se můžete spolehnout. V jejím přehledném a aktualizovaném internetovém obchodě vždy najdete přesně to, co potřebujete. Pokud zrovna nemůžete najít to, co momentálně hledáte, nebojte se na ně obrátit s prosbou o radu či doporučení.

Kalová, ponorná, ruční, oběhová čerpadla a dalšíVydáno 11.01.2017
421 Zhlédnutí
Topováno 17.10.2018
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA CZ PUMPY - čerpací technika s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
CZ PUMPY - čerpací technika s.r.o.
czpumpy.cz
Adresa

Adresa

Poděbradova 790/44
Ostrava - Moravská Ostrava 702 00

info.czpumpy@email.cz
+420 777 630 982


Najdete nás také zde:

ARES
captcha