Posuvné stěny a dveře PATIO LIFE s možností mikroventilace vnesou světlo do vašeho domu

Chcete se ze svého domu kochat krásným výhledem na zahradu či terasu? Potřebujete bezbariérovou posuvnou stěnou propojit obývací a venkovní prostory? Zákazníky ověřená společnost TVT Euro-okna Babice má pro vás ideální řešení. Ze snadno ovládatelných, prosklených, bezbariérových dveří PATIO LIFE s možností mikroventilace budete mít krásný výhled na celou zahradu.

Prosklené dveře vašemu domu poskytnout  dostatek světla

Nové varianty posuvných stěn od TVT Euro-okna Babice

Firma TVT Euro-okna Babice pro své zákazníky neustále aktualizuje sortiment a jako jednu ze svých nejzajímavějších novinek představuje také nový typ mezi posuvnými stěnami – prosklené posuvné dveře značky PATIO LIFE. Firma vám tyto posuvné stěny zajistí přesně podle vašich potřeb – jednokřídlové i vícekřídlé, v různých profilech a s šířkou posuvného křídla až 3 metry.

Posuvné dveře PATIO LIFE


Minimum příček, mikroventilace a bezbariérovost posuvných dveří PATIO LIFE

Pokud je pro vás důležitá snadné obsluha a přístupnost, jsou pro vás posuvné dveře PATIO LIFE správnou volbou. Tento typ posuvné stěny je bezbariérový a s otevíráním nebudete mít díky třípolohové klice žádné problémy. Jednoduché je i zabezpečení posuvných dveří.

Posuvné dveře PATIO LIFE od firmy TVT Euro-okna Babice vás samozřejmě bezpečně ochrání nejen před zloději, ale i před nepřízní počasí. Křídla posuvné stěny dokonale těsní a navíc můžete kdykoli využít i mikroventilace – stačí otočit klikou. Křídlo zůstane v zavřené poloze.

V domě s posuvnými dveřmi PATIO LIFE se budete cítit pohodlně i díky množství světla, které posuvná stěna do vašeho pokoje propustí. Konstrukce PATIO LIFE se vyznačuje minimem příček a velkými prosklenými plochami a tak se budete moci třeba i za deště kochat krásným výhledem.

Ukázka instalace posuvných stěnVydáno 17.01.2017
245 Zhlédnutí
Topováno 27.04.2017
FIREMNÍ ČLÁNKY

TVT EURO-okna: Snížíme vám náklady na energie v domácnosti!

TVT EURO-okna: Snížíme vám náklady na energie v domácnosti!
Významný český výrobce eurooken, dveří, garážových vrat a zimních zahrad, schodišť a dalších produktů špičkové kvality, společnost TVT EURO-okna, vám poskytne komplexní služby pro maximální úsporu nákladů.

Dřevěná eurookna, schody i zimní zahrady – to vše od firmy TVT EURO-okna

Dřevěná eurookna, schody i zimní zahrady – to vše od firmy TVT EURO-okna
Sháníte kvalitní dřevěná eurookna? Nebo vás zaujaly zimní zahrady či zastřešená garážová stání? V tom případě se obraťte na firmu TVT EURO-okna, která se specializuje na výrobky ze dřeva a její nabídka je opravdu rozmanitá. U firmy TVT EURO-okna totiž pořídíte okna, dveře, schody a schodiště, ale ...
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA TVT EURO-okna s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
TVT EURO-okna s.r.o.
www.tvteurookna.cz
Adresa

Adresa

Babice 254
Babice 687 03

info@tvteurookna.cz
+420 603 852 351


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha