Konfokální snímače – rychlé a přesné měření i vůči zrcadlovému povrchu

Micro-Epsilon Czech Republic, spol. s r.o. Senzory a snímače

Konfokální snímače – rychlé a přesné měření i vůči zrcadlovému povrchu

MICRO EPSILON: Snímače polohy i laserové profilové skenery nejvyšší kvality

Potřebujete vysoce přesný snímač polohy a vzdálenosti? Měřicí techniku s tou nejvyšší úrovní přesnosti vyrábí firma MICRO EPSILON CZECH REPUBLIC. V sortimentu spolehlivých a jedinečných řešení máme snímače pro měření vzdálenosti, polohy a profilu, ale také laserové profilové skenery.

Snímače vzdálenosti se můžou pochlubit kompaktním designem

Snímač polohy vám dá konkurenční výhodu

Pořídíte u nás nejrůznější typy snímačů, třeba vysoce kvalitní snímače na principu vířivých proudů pro bezkontaktní měření vzdálenosti, polohy, oscilací a vibrací. Dále vyrábíme kapacitní senzory na měření vzdálenosti a polohy proti elektricky vodivým předmětům. V našem sortimentu najdete také laserový snímač polohy a vzdálenosti, snímač pro speciální povrchy nebo konfokální snímač polohy, vzdálenosti a tloušťky pro transparentní materiály a mnohé další.

Díky intenzivnímu výzkumu a vývoji, unikátnímu know-how a široké síti spolupracujících firem vám můžeme zajistit vysokou přesnost všech výrobků, se kterými vždy získáte konkurenční a technickou výhodu.

Snímač polohy a vzdálenosti


Přesné laserové profilové skenery

Kromě snímačů polohy vyrábíme také 2D/3D laserové kamery pro měření profilu. Naše laserové profilové skenery ze série scanCONTROL patří mezi nejvýkonnější na světě s ohledem na přesnost a rychlost měření. Jsou vhodné pro nejrůznější průmyslové aplikace. Dostupné jsou jak naprogramované laserové profilové skenery pro běžné měření, tak i modely pro vlastní programování vhodné pro integrátory.

K dispozici máme také laserové profilové skenery řady gapCONTROL pro zaznamenávání, měření a vyhodnocování mezer na rozdílných površích.

Laserové profilové skeneryVydáno 19.01.2017
70 Zhlédnutí
Topováno 31.03.2019
FIREMNÍ ČLÁNKY

Senzory, snímače i inspekční systémy zařídí firma Micro-Epsilon Czech Republic, spol. s r.o.

Senzory, snímače i inspekční systémy zařídí firma Micro-Epsilon Czech Republic, spol. s r.o.
Snímače, měřící zařízení a systémy vždy v nejvyšší možné kvalitě zajistí firma Micro-Epsilon Czech Republic, spol. s.r.o. Snímače s vysokou přesností, infračervené snímače teploty, barevné snímače nebo zařízení pro měření rozměrů a systémů pro průmyslové aplikace. To vše se ukrývá pod slupkou této ...

Infračervený teploměr a termovizní kamera – řešení pro bezdotykové měření teploty

Infračervený teploměr a termovizní kamera – řešení pro bezdotykové měření teploty
Chcete měřit teplotu objektu bez toho, abyste se ho dotkli? Infračervený teploměr a termovizní kamera z nabídky společnosti Micro-Epsilon Czech Republic vám to umožní. Máme pro vás přenosné i stacionární bezdotykové teploměry a termovizní kamery, které najdou využití v řadě nejrůznějších oborů.

Senzory a snímače firmy MICRO–EPSILON dají vašemu podnikaní přesnost

Senzory a snímače firmy MICRO–EPSILON dají vašemu podnikaní přesnost
Přesnost a nejmodernější technologie v oblasti měření, to je firma MICRO–EPSILON. Již řadu let vám nabízíme spolehlivé snímače, senzory a endoskopy pro měření vzdálenosti, polohy, ale i profilu, barvy, síly, nebo povrchové teploty. I to nejpřesnější měření je tak díky nám hračka.
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Micro-Epsilon Czech Republic, spol. s r.o. Senzory a snímače
WEBOVÁ STRÁNKA
Micro-Epsilon Czech Republic, spol. s r.o.
www.micro-epsilon.cz
LINKY NA WEB

LINKY NA WEB

Novinky
Adresa

Adresa

Na Libuši 891
Bechyně 391 65

info@micro-epsilon.cz
+420 381 213 011


Najdete nás také zde:

FacebookTwitterARES
captcha