Ocelové konstrukce i sekční vrata přispěly při stavbě hospodářské budovy v Krokovicích

Firma ST-mont Dačice se v roce 2016 podílela na realizaci stavby pro garážování zemědělské techniky v Krokovicích u obce Písečné v Jindřichohradeckém okrese. Tato hospodářská budova byla postavena za účasti subdodavatelské firmy ZEM-TECH, která zajistila hrubou stavbu a terénní úpravy. Firma ST-mont Dačice dodala a namontovala ocelové konstrukce, trapézový plech, sekční vrata Hörmann a elektrické rozvody.

V Krokovicích vznikla nová hospodářská stavba

Spolehlivá firma působící na trhu již 18 let

Společnost ST-mont získala díky svým zkušenostem důvěru rakouského investora při realizaci nové hospodářské stavby pro garážování zemědělské techniky, která byla dokončena koncem roku 2016. Za dobu své existence má firma za sebou řadu úspěšných projektů. Dodává ocelové konstrukce a trapézové plechy pro stavbu zcela nových budov, ale i pro renovace stávajících.

Dodávky i montáže ocelových hal a opláštění budov provádí rychle, celoročně a bez velikých nároků na údržbu, a to od projekční činnosti, přes výrobu až po veškerou dokumentaci.

Více o firmě ST- MONT


Ocelové konstrukce, trapézový plech a sekční vrata Hörmann

V případě nové hospodářské budovy v Krokovicích provedla firma ST-mont Dačice montáž starší ocelové konstrukce, která byla odborně rozebrána a převezena, následně upravena, repasována, očištěna od veškerých nežádoucích prvků a natřena syntetickou ochrannou vrstvou. Při stavbě byly použity šalovací tvárnice a dřevěné obložení stěn.

Na střechu byl odborně nainstalován velice kvalitní trapézový plech a do čelní stěny budovy byly zasazeny čtvery sekční vrata Hörmann s rozměry 5x5m. Součástí prací byla také instalace základních elektrických rozvodů.Vydáno 19.01.2017
108 Zhlédnutí
Topováno 05.07.2017
FIREMNÍ ČLÁNKY

Stavíme montované haly

Stavíme montované haly
Stavba haly už v dnešní době nemusí trvat roky, ani dlouhé měsíce. Nemusíte se také obávat ani zdlouhavého vyřizování či složitého papírování. Postavíme halu přesně podle vašich představ. Jsme společnost ST-mont Dačice, s.r.o., která toho dokáže předvést ještě více.

Dodávka ocelových přístřešků

Dodávka ocelových přístřešků
Společnost ST-mont Dačice, s.r.o. staví nejenom ocelové přístřešky, ale i veškeré další průmyslové objekty. Většinou se jedná o výstavbu ze železných a ocelových konstrukcí. Stavby mohou být libovolně velké a investor si může zvolit požadovanou délku i výšku stavby.

Dodávka a montáž ocelových hal a opláštění budov

Dodávka a montáž ocelových hal a opláštění budov
Již řadu let patří montované konstrukce mezi nejvyhledávanější řešení pro výrobní haly, sklady, ale také pro administrativní, sportovní či komerční prostory. Hlavními důvody jsou především cenová úspora, variabilita, rychlost realizace i odolnost a bezúdržbové provedení. Již 18 let se dodávkou a ...
PODSTRÁNKY

Ocelové konstrukce

Ocelové konstrukce
Výroba, dodávka a montáž ocelových konstrukcí, ocelových hal, vypracování projektu

Montované haly

Montované haly
Výstavba montovaných hal, montáž sportovních a výrobních hal na míru

Opláštění hal a budov

Opláštění hal a budov
Opláštění montovaných hal a budov zatepleným i studeným pláštěm
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA ST-mont Dačice Pavel Stejskal
WEBOVÁ STRÁNKA
ST-mont Dačice
www.st-mont.cz
Adresa

Adresa

Berky z Dubé 163
Dačice 380 01

st-mont@seznam.cz
+420 603 170 282


Najdete nás také zde:

ARES
captcha