O montáž klimatizace i vzduchotechniky se postará firma bbklima99, s.r.o.

Klimatizace a vzduchotechnika, to jsou oblasti, kterým se věnuje firma bbklima99, s.r.o. Zajišťujeme prodej a montáž klimatizace a vzduchotechnického zařízení, rekuperace a tepelná čerpadla. Postaráme se také o servis veškerých produktů.

Zajistíme profesionální montáž vaší klimatizace

Klimatizace i tepelná čerpadla

Soustředíme se na montáž klimatizace, která vám zaručí dokonalé prostředí pro práci i odpočinek. Dodáváme převážně klimatizace značek FUJITSU, TOSHIBA, ale také SAMSUNG, LG nebo DAIKIN a další. Všechny klimatizace poskytují kombinaci tichého provozu, výkonného chlazení nebo topení a vysoké spolehlivosti.

Zajistíme montáž klimatizace nástěnné, které umístěním na zdi šetří prostor, nebo parapetní klimatizace, kterou lze umístit při stěně, zapustit do výklenku ve zdi či vestavět do nábytku. Do velkých prostor je vhodná mezistropní či podstropní klimatizace. Dále dodáváme kazetové, mobilní a kompaktní klimatizace i tepelná čerpadla.

Montáž klimatizace všech typů


Vzduchotechnika od firmy bbklima99, s.r.o.

Vzduchotechnika je druhou oblastí našeho zájmu. Dodáváme vzduchotechnická zařízení jak do rodinných domů, tak i do velkých průmyslových hal.

Veškerou činnost provádíme i mimo náš region, v Jihomoravském kraji a na Vysočině. Naše služby tak můžete využít v okresech Znojmo, Moravské Budějovice, Jaroměřice nad Rokytnou, Třebíč, Moravský Krumlov, Ivančice, Pohořelice a Brno-venkov.

bbklima99, s.r.o.: VzduchotechnikaVydáno 19.01.2017
98 Zhlédnutí
Topováno 17.03.2017
FIREMNÍ ČLÁNKY

Kvalitní klimatizace moderního designu od bbklima99 přináší komfort i úsporu

Kvalitní klimatizace moderního designu od bbklima99 přináší komfort i úsporu
V parných letních dnech je klimatizovaná místnost opravdová záchrana. Dobu na její pořízení však není radno podceňovat. S příchodem prvních veder totiž už jen těžko seženete firmu s volným termínem. Společnost bbklima99 ze Znojma vám s výběrem vhodné a kvalitní klimatizace poradí právě teď a ...

Jak vybrat kvalitní klimatizaci do domu

Jak vybrat kvalitní klimatizaci do domu
Výběr kvalitní klimatizace patří k již základnímu komfortu bydlení. Klimatizace dokáže vzduch nejen ochlazovat, ale také regulovat teplotu a zajistit přívod čistého vzduchu. Co zákazník to jiná potřeba a četnost využívání klimatizace a o správný výběr se postará firma bbklima99, s.r.o.

Služby, poskytovány zákazníkům v oblasti klimatizace a vzduchotechniky

Služby, poskytovány zákazníkům v oblasti klimatizace a vzduchotechniky
Obecně by se dalo říct, že klimatizace nepřivádí venkovní vzduch do budovy. Stará se o výměnu vzduchu již v místnosti. Díky přenosu energie, která se zde provádí, může vzduch různě upravovat a samozřejmě také chladit. Což je to nejdůležitější, proč si chceme klimatizaci pořídit.

Klimatizace a vzduchotechnika pro příjemný i zdravý pobyt ve vnitřních prostorách

Klimatizace a vzduchotechnika pro příjemný i zdravý pobyt ve vnitřních prostorách
Pro někoho je klimatizace příjemným luxusem, pro jiného nezbytnou záležitostí. Vzduchotechnika je pak takřka vždy nedílnou součástí všech průmyslových hal, ale i dřevopodniků a dalších specializovaných objektů. Při výběru klimatizace do jakéhokoliv interiéru je třeba zohlednit řadu kritérií a ...
PODSTRÁNKY

Klimatizace

Klimatizace
Klimatizační zařízení, klimatizace - prodej, montáž, servis

Vzduchotechnika, rekuperace

Vzduchotechnika, rekuperace
Vzduchotechnika, vzduchotechnická zařízení a rekuperační jednotky

Tepelná čerpadla

Tepelná čerpadla
Teplená čerpadla vzduch voda – dodání, montáž, servis
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Klimatizace a vzduchotechnika Znojmo, bbklima99 s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
Klimatizace a vzduchotechnika Znojmo,
www.bbklima.cz
Adresa

Adresa

Husitská 3422/1
Znojmo 669 02

bbklima@bbklima.cz
+420 515 224 122


Najdete nás také zde:

FacebookInstagramwww.designoveklimatizace.czARES
captcha