Zkuste klimatizace do kanceláří od nás, pravidelný servis je samozřejmostí

Klimatizace a vzduchotechnika Znojmo, bbklima99 s.r.o.

Zkuste klimatizace do kanceláří od nás, pravidelný servis je samozřejmostí

Klimatizace a vzduchotechnika Znojmo,
bbklima99 s.r.o.
O montáž klimatizace i vzduchotechniky se postará firma bbklima99, s.r.o.

Klimatizace a vzduchotechnika, to jsou oblasti, kterým se věnuje firma bbklima99, s.r.o. Zajišťujeme prodej a montáž klimatizace a vzduchotechnického zařízení, rekuperace a tepelná čerpadla. Postaráme se také o servis veškerých produktů.

Zajistíme profesionální montáž vaší klimatizace

Klimatizace i tepelná čerpadla

Soustředíme se na montáž klimatizace, která vám zaručí dokonalé prostředí pro práci i odpočinek. Dodáváme převážně klimatizace značek FUJITSU, TOSHIBA, ale také SAMSUNG, LG nebo DAIKIN a další. Všechny klimatizace poskytují kombinaci tichého provozu, výkonného chlazení nebo topení a vysoké spolehlivosti.

Zajistíme montáž klimatizace nástěnné, které umístěním na zdi šetří prostor, nebo parapetní klimatizace, kterou lze umístit při stěně, zapustit do výklenku ve zdi či vestavět do nábytku. Do velkých prostor je vhodná mezistropní či podstropní klimatizace. Dále dodáváme kazetové, mobilní a kompaktní klimatizace i tepelná čerpadla.

Montáž klimatizace všech typů


Vzduchotechnika od firmy bbklima99, s.r.o.

Vzduchotechnika je druhou oblastí našeho zájmu. Dodáváme vzduchotechnická zařízení jak do rodinných domů, tak i do velkých průmyslových hal.

Veškerou činnost provádíme i mimo náš region, v Jihomoravském kraji a na Vysočině. Naše služby tak můžete využít v okresech Znojmo, Moravské Budějovice, Jaroměřice nad Rokytnou, Třebíč, Moravský Krumlov, Ivančice, Pohořelice a Brno-venkov.

bbklima99, s.r.o.: Vzduchotechnika
FIREMNÍ ČLÁNKY


Jak vybrat kvalitní klimatizaci do domu

Jak vybrat kvalitní klimatizaci do domu

Výběr kvalitní klimatizace patří k již základnímu komfortu bydlení. Klimatizace dokáže vzduch nejen ochlazovat, ale také regulovat teplotu a zajistit přívod čistého vzduchu. Co zákazník to jiná potřeba a četnost využívání klimatizace a o správný výběr se postará firma bbklima99, s.r.o.

Vydáno 27.05.2018
Služby, poskytovány zákazníkům v oblasti klimatizace a vzduchotechniky

Služby, poskytovány zákazníkům v oblasti klimatizace a vzduchotechniky

Obecně by se dalo říct, že klimatizace nepřivádí venkovní vzduch do budovy. Stará se o výměnu vzduchu již v místnosti. Díky přenosu energie, která se zde provádí, může vzduch různě upravovat a samozřejmě také chladit. Což je to nejdůležitější, proč si chceme klimatizaci pořídit.

Vydáno 02.06.2017
Klimatizace a vzduchotechnika pro příjemný i zdravý pobyt ve vnitřních prostorách

Klimatizace a vzduchotechnika pro příjemný i zdravý pobyt ve vnitřních prostorách

Pro někoho je klimatizace příjemným luxusem, pro jiného nezbytnou záležitostí. Vzduchotechnika je pak takřka vždy nedílnou součástí všech průmyslových hal, ale i dřevopodniků a dalších specializovaných objektů. Při výběru klimatizace do jakéhokoliv interiéru je třeba zohlednit řadu kritérií a provést profesionální odbornou montáž. Již od roku 1999 působí na trhu firma bbklima99, s.r.o., která zajišťuje prodej, montáž i servis klimatizace a vzduchotechniky takřka po celé Moravě.

Vydáno 12.08.2015Vydáno 19.01.2017
74 Zhlédnutí
Topováno 17.03.2017

Klimatizace

Klimatizace

Klimatizační zařízení, klimatizace - prodej, montáž, servis

Vzduchotechnika, rekuperace

Vzduchotechnika, rekuperace

Vzduchotechnika, vzduchotechnická zařízení a rekuperační jednotky

Tepelná čerpadla

Tepelná čerpadla

Teplená čerpadla vzduch voda – dodání, montáž, servis