ArcelorMittal Tubular Products Karviná a.s

Vydáno 19.01.2017
200 Zhlédnutí
Topováno 14.02.2018

Tenkostěnné profily a ocelové svařované trubky od výrobce světové úrovně

Ocelové trubky svařované pro rozvody plynu i vody, trubky pro požární rozvody, lešenářské trubky, tenkostěnné profily otevřené i zavřené. To vše vyrábí a prodává firma ArcelorMittal Tubular Products Karviná. Významem, tradicí a zkušenostmi nemá v České republice konkurenci – na trhu působí už od roku 1918 a je součástí největšího světového výrobce oceli. Na kvalitu tenkostěnných profilů, trubek a dalších produktů zmíněné firmy se proto můžete spolehnout.

Prodáváme ocelové trubky a tenkostěnné profily nejvyšší kvality

Ocelové trubky svařované pro strojírenské účely i automobilový průmysl

Svoji výrobu společnost ArcelorMittal Tubular Products Karviná od roku 2012 rozděluje do dvou závodů. Do automobilového průmyslu směřují produkty ze strategické obchodní jednotky SBU Automotive – jde zejména o podélně svařované a tažené ocelové trubky a profily špičkové kvality. V SBU Mechanical se zase vyrábí podélně svařované ocelové trubky a tenkostěnné profily určené pro konstrukční, strojírenské a zemědělské účely.

Výrobní provoz ocelových svařovaných trubek pro strojírenské účely


Prodej ocelových trubek a tenkostěnných profilů nejrůznějších tvarů a velikostí

Při prodeji ocelových trubek se společnost ArcelorMittal ve všem řídí přáním zákazníka. Podle potřeby může být povrch přírodní, s protikorozní ochranou, s asfaltem nebo se speciálně zesílenou izolací. ArcelorMittal se zaměřuje především na výrobu ocelových svařovaných trubek se šroubovicovým svarem. Ty mohou být využity pro rozvody pitné a užitkové vody nebo pro rozvody plynu. Kvalita ocelových svařovaných trubek je zajištěna díky destruktivnímu zkoušení, ultrazvukovým kontrolám či zkoušení vodním tlakem. Pokud jde o tenkostěnné profily, firma ArcelorMittal je vyrábí z oceli v nejrůznějších tvarech – profily U od 50 do 320 mm, profily L od 40 do 100 mm, profil pažnice, profil C, Z, Omega či profily pro výrobu svodidel a sloupků. V širokém spektru produktů najdete profily vhodné pro rámy strojů, výrobu kovových palet a další konstrukční účely.

Program výrobce tenkostěnných profilů a ocelových trubek