Rolovací mříže prodej Praha - pro obchodní centra, garáže a podobných objektech

Novaferm, s.r.o. Rychlonavíjecí průmyslová vrata Praha

Rolovací mříže prodej Praha - pro obchodní centra, garáže a podobných objektech

Novaferm, s.r.o.
Rychlonavíjecí průmyslová vrata PrahaPrůmyslová vrata, rychloběžná vrata a vyrovnávací můstky pro nákupní střediska i skladové haly

Potřebujete váš podnik vybavit nakládací technikou, průmyslovými vraty či těsnícími límci? Firma Novaferm je pro vás ideálním řešením. Poskytuje svým zákazníkům veškerý servis – od spolehlivé a včasné dodávky, po montáž a záruční i pozáruční servis. Novaferm svým zákazníkům z České republiky i Slovenska už řadu let dodává vyrovnávací můstky, sklopné plošiny, rolovací mříže a především rychloběžná a průmyslová vrata.

Dodáme vám rychlonavíjecí vrata, která zabrání úniku tepla

Rychloběžná vrata a ochrana automatických strojů

Díky službám firmy Novaferm si budete moci vybrat z produktů hned tří různých oblastí. Pokud vybavujete podnik či sklad, kudy se často a rychle musí procházet či projíždět s materiály, najdete vše potřebné v sekci rychlonavíjecí vrata. Její součástí jsou venkovní rychloběžná vrata, která zabraňují úniku tepla a šetří tak energii. Nechybí ani druhy vnitřních rychlonavíjecích vrat a průmyslová rychlonavíjecí vrata určená pro ochranu strojů.

Průmyslová rychlonavíjecí vrata pro ochranu strojů


Průmyslová vrata včetně příslušenství a vyrovnávací můstky spolu se servisem

Další oblastí produktů firmy Novaferm je nakládací technika. Vybrat si můžete mezi vysoce kvalitními vyrovnávacími můstky, vybavením nákladních ramp a sklopnými plošinami. Vyrovnávací můstky se většinou prodávají s těsnicími límci – vzniká tak plně funkční nakládací místo.

Nemusíte se obávat ani případných poruch či neuspokojivého fungování – Novaferm svým zákazníkům zajišťuje plný opravárenský servis. Veškeré komponenty a elektroniku k zakoupeným vyrovnávacím můstkům má firma na skladě.

Specialitou firmy je také oblast průmyslových vrat. V katalogu najdete nejrůznější druhy – sekční průmyslová vrata, rolovací vrata, rolovací mříže i plastové clony. Spolehnout se můžete i na široký výběr příslušenství vrat.

Typy průmyslových sekčních vratVíce informací naleznete na našich stránkách  https://www.novaferm.cz

FIREMNÍ ČLÁNKY


Průmyslová vrata – dodávka, montáž, záruční i pozáruční servis

Průmyslová vrata – dodávka, montáž, záruční i pozáruční servis

Máte výrobní podnik, dílnu nebo jiné průmyslové prostory, kterým chcete zajistit bezpečnost, komfort a praktické řešení? Začněte speciálně řešenými vraty, která zajistí ještě mnohem více. Třeba praktickou manipulaci, zamezení úniku tepla a komfortní prostředí pro vaše zaměstnance. Abyste na to nebyli sami, tak se o systém vrat postará firma Novaferm, s.r.o., Praha 6.

Vydáno 20.07.2017
Dodávka průmyslových vrat – od rychloběžných vrat po protiprůvanové zábrany

Dodávka průmyslových vrat – od rychloběžných vrat po protiprůvanové zábrany

Relativně velké stavební otvory, určené pro vjezd vozidel a manipulaci s materiálem, je třeba opatřit kvalitními průmyslovými vraty. Jejich výběrem výrazně ovlivníme průchod studeného vzduchu do interiérů a tím i spotřebu energie na vytápění. Kvalitní průmyslová vrata navíc zabraňují prostupování nečistot do vnitřních prostor, stejně tak chrání zaměstnance před nemocemi, které vznikají vlivem neustálého proudění studeného vzduchu a zajistí snadnou manipulaci, otevírání a vjezd vozidel. Společnost Novaferm s.r.o. se zabývá již řadu let dodávkou rychloběžných a samonavíjecích průmyslových vrat i nakládací techniky a zajistí ideální podmínky pro vaše průmyslové stavby.

Vydáno 28.01.2016
Průmyslová vrata pro ochranu strojů od Novaferm

Průmyslová vrata pro ochranu strojů od Novaferm

Společnost Novaferm se specializuje na dodávku vysoce kvalitních průmyslových vrat, a to především vrat rychlonavíjecích, vyrovnávacích můstků a těsnících límců a vybavení nakládacích ramp. Dále dodává protiprůvanové zábrany jak do průmyslových podniků, tak do skladových hal či nákupních středisek.

Vydáno 01.03.2014Vydáno 20.01.2017
119 Zhlédnutí
Topováno 14.07.2020