CELOMED s.r.o.CELOMED: Zelené potraviny a přírodní produkty pro vaše zdraví

Spirulina, acai, maca. Že vám to nic neříká? Jde o zelené potraviny, tedy čistě přírodní produkty s vysokým obsahem živin, vitaminů, minerálů a dalších látek prospěšných pro lidský organismus. Díky tomu zelené potraviny blahodárně působí na zdraví člověka. Vyzkoušejte jejich účinky i vy a objednejte si tyto přírodní produkty u společnosti CELOMED s.r.o..

Spirulina je nejlepším zdrojem rostlinných, dobře vstřebatelných bílkovin

Zelené potraviny dodají tělu vitalitu

V našem širokém sortimentu najdete nejrůznější přírodní produkty a doplňky stravy, třeba HAWAII SPIRULINA POWDER. Jde o doplněk stravy z havajské spiruliny, která je nejlepším zdrojem rostlinných, dobře vstřebatelných bílkovin. Vašemu tělu dodá zdraví a vitalitu.

Pozornost si zaslouží i další zelené potraviny, třeba acai. Jde o plody brazilské palmy, které obsahují vitamíny, minerály, bílkoviny, ale především antioxidanty. Zajistí tak zvýšení aktivity antioxidačních mechanismů v těle, čímž velmi přispívají zdraví. V našem sortimentu najdete acai v doplňku stravy Organic Acai.

Zelené potraviny: spirulina i acai


Přírodní produkty pro vaše zdraví

Mezi populární zelené potraviny patří také maca, rostlina z peruánských And. Obsahuje stopové prvky, vitamíny, aminokyseliny a další zdraví prospěšné látky. Po staletí se používá v tradičním léčitelství a přírodní produkty z ní najdete i u nás, třeba doplněk stravy Organic Maca powder.

Vašemu zdraví prospějí také jiné přírodní produkty z našeho sortimentu, například Energy – Betafit. Obsahuje červenou řepu a kopřivu dvoudomou, takže přirozenou cestou posiluje a čistí organismus.

CELOMED: zelené potraviny a přírodní produkty
FIREMNÍ ČLÁNKY


Jak na dokonalou pleť? S přírodními produkty Beauty Energy

Jak na dokonalou pleť? S přírodními produkty Beauty Energy

Každá žena touží po dokonalé pleti. Cesta k ní vede přes porozumění vlastnímu tělu. Tělo a mysl jsou totiž propojené součásti a jedině jejich harmonie vede ke zdraví celého organismu. Tento poznatek je základem filozofie firmy ENERGY CZECH REPUBLIC a.s., která vyrábí přírodní produkty, potravinové doplňky, zelené potraviny i bylinné koncentráty pro péči o pleť i tělo.

Vydáno 10.01.2017
Veterinární doplňky aneb zdraví pro naše mazlíčky

Veterinární doplňky aneb zdraví pro naše mazlíčky

Často se potýkáte s nemocemi u zvířat? Jste veterinář? Máte ke zvířatům opravdu blízko? Jste vášnivý chovatel a nebojíte se to přiznat? V tom případě vám velice rádi představíme produkty ze sortimentu naší firmy CELOMED s.r.o.

Vydáno 04.02.2018
Zelené potraviny z panenské přírody nabízí Klub Energy

Zelené potraviny z panenské přírody nabízí Klub Energy

Chlorela, spirulina, mladý ječmen a další. Co mají společného? Jsou to takzvané zelené potraviny, které obsahují obrovské množství živin prospěšných pro lidský organismus. Vyzkoušejte jejich účinky i vy! Kvalitní zelené potraviny z nejčistších zdrojů na Zemi vyrábí společnost Energy.

Vydáno 18.05.2016
Nedaří se vám zhubnout? Pomůže vám akupunktura

Nedaří se vám zhubnout? Pomůže vám akupunktura

Je tu jaro a s ním i nová sezóna plavek. Snažíte se každý rok držet dietu, ale výsledek není nikdy trvalý? Pak vyzkoušejte metodu centra Klub Energy. Akupunktura na hubnutí představuje zdravý a bezbolestný způsob jak shodit přebytečná kila. Navíc bez jo-jo efektu.

Vydáno 14.04.2015
Řekněte sbohem nemocem a neduhům – je tu Sensitiv Imago

Řekněte sbohem nemocem a neduhům – je tu Sensitiv Imago

Medicínský přístroj Sensitiv Imago je unikátní zařízení sloužící k neinvazivnímu komplexnímu biorezonančnímu vyšetření, přímé léčbě organismu i k výběru preparátů vhodných k cílené léčbě.

Vydáno 04.02.2014Vydáno 20.01.2017
99 Zhlédnutí
Topováno 05.11.2018