CELOMED s.r.o.

Vydáno 20.01.2017
90 Zhlédnutí
Topováno 16.10.2017

CELOMED: Zelené potraviny a přírodní produkty pro vaše zdraví

Spirulina, acai, maca. Že vám to nic neříká? Jde o zelené potraviny, tedy čistě přírodní produkty s vysokým obsahem živin, vitaminů, minerálů a dalších látek prospěšných pro lidský organismus. Díky tomu zelené potraviny blahodárně působí na zdraví člověka. Vyzkoušejte jejich účinky i vy a objednejte si tyto přírodní produkty u společnosti CELOMED s.r.o..

Spirulina je nejlepším zdrojem rostlinných, dobře vstřebatelných bílkovin

Zelené potraviny dodají tělu vitalitu

V našem širokém sortimentu najdete nejrůznější přírodní produkty a doplňky stravy, třeba HAWAII SPIRULINA POWDER. Jde o doplněk stravy z havajské spiruliny, která je nejlepším zdrojem rostlinných, dobře vstřebatelných bílkovin. Vašemu tělu dodá zdraví a vitalitu. Pozornost si zaslouží i další zelené potraviny, třeba acai. Jde o plody brazilské palmy, které obsahují vitamíny, minerály, bílkoviny, ale především antioxidanty. Zajistí tak zvýšení aktivity antioxidačních mechanismů v těle, čímž velmi přispívají zdraví. V našem sortimentu najdete acai v doplňku stravy Organic Acai.

Zelené potraviny: spirulina i acai


Přírodní produkty pro vaše zdraví

Mezi populární zelené potraviny patří také maca, rostlina z peruánských And. Obsahuje stopové prvky, vitamíny, aminokyseliny a další zdraví prospěšné látky. Po staletí se používá v tradičním léčitelství a přírodní produkty z ní najdete i u nás, třeba doplněk stravy Organic Maca powder. Vašemu zdraví prospějí také jiné přírodní produkty z našeho sortimentu, například Energy – Betafit. Obsahuje červenou řepu a kopřivu dvoudomou, takže přirozenou cestou posiluje a čistí organismus.

CELOMED: zelené potraviny a přírodní produkty