FREMA: Výroba s využitím 3D digitalizace a měření pomocí nejmodernějšího 3D skeneru

Potřebujete si nechat navrhnout a vyrobit formy, jednoúčelové stroje či zařízení? To vše dokáže firma FREMA a.s., která je špičkou v oblasti strojírenské výroby. Za pomoci nejmodernější výrobní techniky umíme vyrobit vstřikovací, vulkanizační, vypěňovací, propařovací a vakuové formy, dále specializované stroje a zařízení, dílce, modely, prototypy a další výrobky. To vše na zakázku dle výkresové dokumentace dodané zákazníky či z vlastní produkce. K zajištění nejvyšší kvality nám pomáhá nejmodernější měřící technika, s níž provádíme kontrolu, měřící protokoly a rekonstrukci.

FREMA zajistí návrh, dokumentaci i podporu vývoje finálního produktu

Přesný a spolehlivý 3D skener

Naší specializací je 3D digitalizace a měření. Pomáhá nám k tomu progresivní technologie rekonstrukce a měření na 3D skeneru ATOS TRIPLE SCAN. Jde o novou generaci mobilních 3D skenerů, která používá všechny úhly pohledu stereo kamerového systému a funguje jako tři senzory v jednom. Umožňuje tak snadnější, rychlejší, spolehlivější a přesnější měření.

3D skener zajišťuje skenování, porovnání nominálních dat se skutečným výrobkem a dovolí vytvořit měřící protokol i model na základě naskenovaných dat. Jeho použití nám umožňuje proměřování a následnou rekonstrukci forem, odlitků, dílců, designérských modelů, vstřikovaných dílů, prototypů a dalších objektů.

Uvedené činnosti nabízíme v rámci volných kapacit jako služby zájemcům ze všech možných odvětví.

FREMA: 3D skener a 3D digitalizace


Měření, konstrukce a další služby

Společnost FREMA poskytuje veškeré služby od návrhu přes realizaci formy po servis a dokumentaci. Zajišťujeme návrh technického řešení forem, výkresovou dokumentaci, podporu vývoje finálního výrobku, výrobu prototypových modelů a další související služby. Kvalitu našich výrobků zaručuje tým kvalifikovaných pracovníků a používání nejmodernějších strojů a zařízení.

FREMA – kvalitní a spolehlivé službyVydáno 23.01.2017
98 Zhlédnutí
Topováno 02.10.2018
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Frema, a.s.
WEBOVÁ STRÁNKA
Frema, a.s.
www.frema.cz
Adresa

Adresa

Tř. 3. května 850
Zlín 763 02

frema@frema.cz
+420 576 771 834


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha