UWH: podvodní pouzdra pro fotoaparáty, mobily i kamery

Je snadné zachytit nejrůznější okamžiky a zážitky fotoaparátem, mobilem či kamerou. Avšak jak je známo, voda těmto zařízením příliš nesvědčí. Jak tedy zajistit, abyste si mohli pomocí fotografie či videa uchovat vzpomínku i na vodní a podvodní dobrodružství? Stačí si pořídit obal, který vaše zařízení před vodou ochrání. Navštivte e-shop firmy UWH s.r.o. a vyberte si podvodní pouzdro pro fotoaparát, mobil či kameru.

Podvodní pouzdro Ikelite pro Nikon D5300

UWH umožňuje focení podvodního světa

Vyrážíte na dovolenou, máte v plánu se potápět a chcete zachytit podmořský svět? Nebo jen chcete pořídit zajímavé fotografie pod hladinou bazénu? Právě pro vás je tu firma UWH s.r.o. Na českém trhu působíme již více než deset let a za tu dobu jsme pomohli mnohým potápěčům a podvodním fotografům zachytit krásy podvodního světa.

Pokud toužíte uchovat své zážitky ze světa pod vodou, případně se o ně podělit s přáteli, máme pro vás široký sortiment nejrůznějších pomůcek pro focení a natáčení pod vodou. Naleznete u nás nejen podvodní pouzdro pro kameru či fotoaparát, ale také podvodní pouzdro pro mobil, podvodní světla, podvodní blesky, červené filtry, předsádkové objektivy, … ,které umožní vytvářet jedinečné snímky podvodního světa.

Podvodní pouzdro ochrání vaše zařízení


Podvodní pouzdra různých značek

Jsme distributorem či autorizovaným dealerem výrobků mnoha firem. Pořídíte tak u nás třeba podvodní pouzdro pro fotoaparát nebo podvodní pouzdro pro kameru značek 10Bar, BS Kinetics, ewa-marine, Fantasea, Ikelite, Meikon, Nauticam, Nimar, Olympus, Panasonic, RecSea, Sea&Sea, Sealux, Sony či Subal. Dále v našem sortimentu najdete produkty od výrobců Big Blue, CameraFISH, Canon, Epoque či Inon.

Pokud potřebujete podvodní pouzdro pro mobil, vyberete si u nás také. Dodáváme je od značek ewa-marine, Meikon či Nauticam. Kromě toho dodáváme rovněž vodotěsné batohy a brašny, podvodní blesky a světla a další příslušenství pro podvodní focení a natáčení.


Podvodní pouzdro pro mobil i fotoaparát

Vyzkoušejte třeba univerzální podvodní pouzdro pro mobil od výrobce Aquapac. Je vhodné pro Apple iPhone 7, iPhone 6, iPhone 5, iPhone 4, iPod Touch, ale také Samsung Galaxy S. Umožňuje bezproblémové ovládání přístroje a díky čirému průhledu v zadní části umožňuje pořizovat fotografie. Vodotěsné je až do hloubky pěti metrů. Pokud se chcete potápět a fotografovat až do hloubky 100 metrů, využijete třeba podvodní pouzdro pro fotoaparát Canon PowerShot G7X MII. Ochrání jej také proti stříkající vodě při raftingu, yachtingu, surfingu nebo proti písku a prachu na pláži.

Vyberte si z širokého sortimentu podvodních pouzder


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.podvodnipouzdra.cz

Vydáno 17.02.2017
514 Zhlédnutí
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA UWH s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
UWH s.r.o.
www.nevsednidovolena.cz
Adresa

Adresa

Na Konci 638
Zlín 760 01

info@podvodnipouzdra.cz
+420 724 705 160


Najdete nás také zde:

SkypeARES
captcha