Nika Yacht s.r.o.Plavba lodí a cvičení čchi kung pro tělesné i duševní zdraví

Na plavbu na FIT lodi na Jadranu Vás zve společnosti Nika Yacht. Užijte si spojení s přírodou na moři při plavbě i na pevnině při cvičení čchi kung. Toto cvičení je prospěšné jak pro tělesné, tak i pro duševní zdraví.

plavba lodí a cvičení čchi kung

Plavba na FIT lodí na Jadranu

Cvičení čchi kung na ostrovech, meditace v přírodě, poznávání nových míst, koupání se v čisté vodě v zátokách i na otevřeném moři. To vše vám umožní prožít plavba lodí po Jaderském moři. Tak zvaná FIT loď představuje kombinaci plavby lodí a cvičení čchi kung, která má blahodárný vliv na vaše zdraví a celkovou pohodu.

Plavba lodí se cvičením čchi kung probíhá v jedné ze tří oblastí v Chorvatsku. Volíme mezi těmito trasami: plavba ze Zadaru na Veli Lošinj, ze Šibeniku na souostroví Kornati, nebo z Trogiru a Splitu na Vis a Korčulu.

Nika Yacht: plavba na FIT lodi na Jadranu


Cvičení čchi kung pro fyzické i psychické zdraví

Slyšíte o cvičení čchi kung poprvé? Jde o jedno z nejpopulárnějších energetických cvičení staré kolem 3 000 let, které je součástí tradiční čínské medicíny. Tento léčebný systém představuje sestavu různých jednoduchých fyzických i mentálních cviků, které dodají tělu energii. Provádět je může každý, bez omezení věku. Cvičení čchi kung je pohodové a fyzicky nenáročné, dá se přizpůsobit i různým pohybovým omezením.

Samo označení čchi kung doslova znamená práce s energií. Postupně při tomto cvičení dochází k harmonizaci energie v těle. Při pravidelném cvičení zajistí zvýšení imunity, hormonální stability a stability lymfatického systému, dokonce i odstranění neplodnosti.


Plavba lodí pro harmonizaci energie

Pokud vás trápí bolesti páteře, únava či stres, plavba lodí po Středozemním moři doplněná o cvičení čchi kung bude pro vás ideální. Cvičení totiž zatočí právě s těmito problémy, zlepšíte díky němu soustředění i spánek, rozvinete duševní pohodu, klid a emocionální stabilitu.

Cvičení čchi kung se ale hodí i pro zdravé jedince. Působí totiž preventivně a energeticky harmonizuje organismus ještě dřív, než se nemoc fyzicky projeví.


Plavba lodí a cvičení čchi kung

Využijte této možnosti a vychutnejte si zážitek z plavby na plachetnici, kolem vás jen vlny, vítr a delfíni. Poznáte příznivý účinek mořské vody na tělo a díky cvičení čchi kung posílíte tělesné i duševní zdraví. Pomůže vám k tomu také odlehčená strava, která zahrnuje principy zdravé výživy, místní rybí speciality a plody moře, ale i čerstvou zeleninu a ovoce.

Užijte si plavbu lodí s cvičením čchi kungVíce informací naleznete na našich stránkách  http://www.nika-yacht.cz

FIREMNÍ ČLÁNKY


Co byste měli vědět, když si pronajímáte loď?

Co byste měli vědět, když si pronajímáte loď?

Chtěli byste strávit dovolenou na lodi? Společnost Nika Yacht zajišťuje pronájem lodí ve všech jachtařsky zajímavých oblastech světa. Stačí si vybrat zemi, oblast, termín, počet osob a na základě toho si vyberte plachetnici či motorovou loď. Pečlivě si však zjistěte veškeré podrobnosti a informace o podmínkách pronájmu.

Vydáno 13.02.2017
Exotická dovolená na lodi přináší to pravé dobrodružství

Exotická dovolená na lodi přináší to pravé dobrodružství

Nemáte příliš v lásce zimní období a raději byste utekli do teplých krajin? Nemusí to pro vás být jen sen, ale stát se může realitou! Exotická dovolená na lodi je ideální volba pro všechny, kteří milují moře. Momentálně je nejvhodnější doba na to vybrat si a objednat si plavbu na období podzim až jaro. Zámořské destinace vám nabízejí mnoho nádherných zákoutí, na které budete jistě ještě dlouho po návratu vzpomínat.

Vydáno 15.07.2016
Absolvujte kapitánské kurzy s Nika Yacht a staňte se pánem vaší lodi

Absolvujte kapitánské kurzy s Nika Yacht a staňte se pánem vaší lodi

Již od dětství zbožňujte moře a toužíte být kapitánem vlastní lodi? Už se více nemusíte svých snů vzdávat a můžete si je konečně vyplnit. Kapitánské kurzy už nejsou v dnešní době žádným problémem a vy si tak můžete konečně přičichnout ke svému dávnému snu. Stačí absolvovat kapitánské zkoušky u společnosti Nika Yacht v Chorvatsku a pak už vám nic nebrání pronajmout si loď a vyrazit na moře.

Vydáno 14.07.2016
Poznejte moře z jiné stránky. Dovolená na lodi vám rozšíří obzory

Poznejte moře z jiné stránky. Dovolená na lodi vám rozšíří obzory

Chcete být na dovolené stále v pohybu, užít si dobrodružství, ale také si dostatečně odpočinout? Pak zapomeňte na nudné povalování na pláži. Společnost NIKA YACHT má pro vás něco lepšího. Nabízíme pronájem lodí, plachetnic a jachet. Celou dovolenou tak můžete strávit na lodi, cestovat, bavit se a poznávat nové věci.

Vydáno 17.04.2015Vydáno 17.02.2017
238 Zhlédnutí