Měření pH - profesionální pH metry v eshopu amerického výrobce Hanna Instruments

Hanna Instruments Czech s r.o. Laboratorní přístroje eshop

Měření pH - profesionální pH metry v eshopu amerického výrobce Hanna Instruments

Hanna Instruments Czech s r.o.
Laboratorní přístroje eshop
Analýza vody: Analytické přístroje nakupujte v e-shopu přímo od výrobce

Spolehlivost, kvalita a originální řešení. Americká rodinná firma Hanna Instruments už 20 let zajišťuje i českým zákazníkům prvotřídní produkty z oblasti analýzy vody, půdy a potravin. Přístroje určené například pro titraci, elektrochemii a fotometrii firma nejen dodává, ale i vyvíjí a vyrábí ve vlastních výrobních závodech. Můžete se proto spolehnout na bezpodmínečnou, kontrolovanou kvalitu všeho, co nakoupíte, v e-shopu firmy.

Titrátory, ph testery

Kvalitní přístroje pro analýzu vody

Důležitou součástí bohatého sortimentu e-shopu firmy Hanna Instruments jsou analytické přístroje. Ať už se jedná o analýzu vody pitné, odpadní, technologické, napájecí, chladící, bazénové nebo akvarijní, na kvalitu produktů od Hanna Instruments se můžete spolehnout. Sortiment je sestavován s důrazem na ekologii – produkty jsou vyráběny tak, aby zajistily zdravé životní prostředí a umožnily sledování limitů nebezpečných látek.

Služby v oblasti analýzy vody


Titrace, elektrochemie a další produkty do bazénů i laboratoří

V e-shopu tradiční firmy Hanna Instruments vždy najdete, co hledáte. Široký výběr zahrnuje analytické přístroje vhodné pro průmysl, laboratoře, farmacii, potravinářství, školy, ale i k údržbě bazénů. Produkty od Hanna Instruments se tak uplatní jak ve výzkumu, tak v domácnostech.

Pokud chcete zkvalitnit vodu ve vašem bazénu či usnadnit údržbu akvária, je pro vás internetový obchod firmy ideální volbou. Můžete v něm nakoupit veškeré produkty pro analýzu vody – přístroje z oblasti elektrochemie, fotometrie, přístroje a příslušenství pro titraci včetně elektrod a poločlánků.

Analýza vody pro vás bude díky Hanna Instruments efektivní i snadno dostupná. Produkty pro elektrochemii a titraci pořídíte v e-shopu firmy s vynikajícím poměrem ceny a kvality, na kterou se můžete spolehnout.

Tradiční firma vyrábějící přístroje pro titraci či elektrochemii
FIREMNÍ ČLÁNKY


Analýza vína-profesionální měřicí přístroje pro vinaře od světového výrobce

Analýza vína-profesionální měřicí přístroje pro vinaře od světového výrobce

Vinařství sebou přináší nejen pěstování kvalitních odrůd hroznů, ale také pečlivost, profesionalitu a vybavení, díky kterému přistanou na pultech jenom ty nejkvalitnější vína. K vybavení proto patří i měřící technika jako kvalitní profesionální měřicí přístroje používané ve vinařství. Měřicí přístroje pro vinaře přímo od světového výrobce, to je firma Hanna Instruments Czech s.r.o. s prodejní kanceláří v Praze.

Vydáno 08.11.2017Vydáno 25.01.2017
125 Zhlédnutí
Topováno 14.12.2020

Laboratoř

Laboratoř

Laboratorní přístroje pro analýzu pitné, technologické, bazénové i odpadní vody

Terén, provoz

Terén, provoz

Přesné a spolehlivé analytické přístroje nejvyšší kvality do terénu a provozu

Procesní/kontinuální měření

Procesní/kontinuální měření

Přístroje pro procesní, kontinuální měření, kontrolery, převodníky, elektrody, minikontrolery