Soukromí pacientům zajistí mobilní i pevné zástěny Silentia

V nemocnicích, ordinacích i pečovatelských domovech je nezbytné soukromí pacientů a klientů. Poskytnou ho zástěny Silentia, které dodává firma LABO – MS, spol. s r.o.. Jsou ideálním řešením pro flexibilní a účinný zástin pacienta, ale soukromí vytvoří i kdekoliv jinde, kde to bude potřeba. Pořídíte u nás pevné zástěny, ale také stabilní a snadno přemístitelné mobilní zástěny.

Skládací zástěnu stačí připevnit k pojízdnému stojanu

Skládací zástěny Silentia

Švédské zástěny Silentia jsou nejlepším řešením pro zastínění pacienta v nemocnici. V našem širokém sortimentu si můžete vybrat například takové skládací zástěny Silentia, které jsou dostupné v mnoha délkách, výškách, kombinacích a barev. Připevňují se k pevnému závěsu na zdi a nahrazují tradiční řešení zastínění, jakým byl například látkový závěs.

Skládací zástěny jsou tvořeny pěti až patnácti deskovými segmenty, roztáhnout je lze až do 3,75 metrů. Zástěny Silentia jsou i bez demontáže snadno omyvatelné, některé modely navíc umožňují průnik denního světla.

LABO – MS: skládací zástěny Silentia


Mobilní i pevné zástěny

Skládací zástěny lze jednoduše připevnit k pojízdnému stojanu s kolečky. Mobilní stěny je tak možné libovolně přemísťovat a během okamžiku pomocí nich vytvořit dočasnou volně stojící zástěnu kdykoliv a kdekoliv potřebujete. Podvozek je konstruován tak, aby zabíral co nejméně prostoru, ale zároveň zůstal dostatečně stabilní.

Pro trvalejší zastínění jsou určené pevné zástěny. Není třeba bourání nebo naopak stavba zdí a příček, postačí pevné zástěny. Připevňují se k nástěnné konzoli nebo k podlahovému sloupku. Pevné zástěny máme k dispozici ve třech výškách a dvou délkách.

Mobilní zástěny Silentia i zástěny pevnéVydáno 25.01.2017
348 Zhlédnutí
Topováno 02.10.2017
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA LABO - MS spol.s r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
LABO - MS spol.s r.o.
www.zasteny.cz
LINKY NA WEB

LINKY NA WEB

Zástěny Silentia
Adresa

Adresa

Petržílkova 2491/56
Praha 5 - Nové Butovice 155 00

labo-ms@labo-ms.cz
+420 251 624 035


Najdete nás také zde:

ARES
captcha