Nízkoenergetické dřevostavby od firmy Holiday-Pacific Homes umožní bydlení s úsporou energií

Toužíte po dřevostavbě nízkoenergetického rodinného domu? Sen vám může splnit firma Holiday-Pacific Homes – Bohemia, spol. s r.o., která na českém trhu působí již přes dvacet let. Nízkoenergetické domy na klíč stavíme konstrukčním systémem převzatým od kanadské firmy Holiday-Pacific.

Nízkoenergetické domy ušetří přírodu i vaši peněženku

Dřevostavby, které šetří energie

Nízkoenergetické dřevostavby jsou nejekonomičtější variantou stavby. Při nižších nákladech na technologie, než je tomu u pasivních domů, přináší úsporu nákladů na vytápění až 30 % oproti běžným domům. Nízkoenergetické domy vám tak zajistí vyšší tepelnou pohodu a celkový komfort bydlení za mnohem nižších nákladů na energie.

Naše dřevostavby se navíc pyšní dlouhou životností i snadnou a finančně nenáročnou údržbou.

Nízkoenergetické domy ze dřeva


Nízkoenergetické domy na klíč

Výstavba nízkoenergetické dřevostavby je rychlá a ekologická. Nízkoenergetické domy stavíme na klíč systémem Two by Four, což je rámová konstrukce z dřevěných prvků. Dřevostavby je možné napojit i na zděnou stavbu. Vybrat si můžete buď typový dům, nebo si jej nechat postavit individuálně na míru. Případně můžete vycházet z typového domu a nechat si jej upravit dle vlastních potřeb. Každý dům tak vytváří originální celek v souladu s okolním prostředím.

Prohlédněte si dřevostavby a vyberte si tu pravou pro vásVydáno 26.01.2017
126 Zhlédnutí
Topováno 28.03.2017
FIREMNÍ ČLÁNKY

Kanadské dřevostavby a rodinné domky

Kanadské dřevostavby a rodinné domky
Poznejte výjimečný pocit, když poprvé vstoupíte do svého domova. Okouzlí vás příjemná atmosféra, krásný a elegantní dům, který již na první pohled bude lákat svou moderností a přitom bude splňovat prvky útulného a hezkého bydlení. Takové jsou kanadské dřevostavby a rodinné domy, které vám může ...
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA HOLIDAY-PACIFIC HOMES-BOHEMIA, spol. s r.o. Dřevostavby - Rodinné domy
WEBOVÁ STRÁNKA
HOLIDAY-PACIFIC HOMES-BOHEMIA, spol. s r.o.
www.holidaypacific.cz
Adresa

Adresa

Nová Tyršova 575
Dvůr Králové nad Labem 544 01

info@holidaypacific.cz
+420 739 451 232


Najdete nás také zde:

ARES
captcha