Správná ochrana dřeva výrazně ušetří stavební výdaje

Pokud stavíte či rekonstruujete objekty, ve kterých se nachází jakékoli dřevěné konstrukce, jistě by pro vás neměly být pojmy jako sanace dřeva, ochrana dřeva či mykologické posudky cizí. Jestliže chcete mít v těchto oblastech jistotu kvalitně odvedené práce, obraťte se na společnost Zbyněk NYČ.

Váš mykologický problém vyřeší firma Zbyněk NYČ

Včasná sanace dřeva se vyplatí

Jestli máte zkušenosti s dřevěnými stavbami nebo jen s dřevěným nábytkem, jistě víte, že dřevo je materiál, který je potřeba chránit před biologickými škůdci. Pokud se ochrana dřeva podcení, dřevěné konstrukce jsou dřív nebo později napadeny různými nežádoucími organismy a náprava takto znehodnoceného materiálu je nejen finančně náročná, ale i složitá. Pokud si tedy někdo myslí, že vynecháním mykologických posudků či sanace dřeva ušetří stavební náklady, je na velkém omylu. Zanedbaná ochrana dřeva se projeví velmi rychle.

Ochrana dřeva se nesmí podceňovat


Odborné mykologické posudky zajistí ochranu dřevěných konstrukcí

Profesionální mykologické posudky dřevěných konstrukcí spolehlivě poskytuje firma Zbyněk NYČ sídlící v Náchodě. Odborné zhodnocení stavu dřevěných konstrukcí by mělo být samozřejmostí u každé stavby i rekonstrukce objektů, ve kterých figurují dřevěné stavební prvky.

Společnost Zbyněk NYČ pracuje ve stavebnictví více než 25 let a kromě ochrany dřeva a mykologických posudků se zabývá také opravami střešních konstrukcí, rekonstrukcemi a sanacemi panelových domů i církevních staveb, realizací dřevostaveb a dalšími stavebními pracemi.

Zbyněk NYČ – mykologické posudky, sanace dřeva, stavebnictvíVydáno 27.01.2017
59 Zhlédnutí
Topováno 29.03.2017
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Zbyněk Nyč
WEBOVÁ STRÁNKA
Zbyněk Nyč
www.nyc.cz
Adresa

Adresa

Běloveská 637
Náchod 547 01

nyc@nyc.cz
+420 736 640 472


Najdete nás také zde:

ARES
captcha