Potisk lepicích pásek i s grafickým návrhem přesně podle vašich představ

Zabezpečení přepravovaných zásilek, identifikace zboží či propagace společnosti. To všechno zvládnou potištěné a výstražné lepicí pásky od firmy MITOMA Rolls, s.r.o., která se na jejich vývoj, výrobu a prodej zaměřuje už více než 20 let. Dodáme vám potištěné lepicí pásky balicí i vytyčovací, výstražné, bezpečnostní či speciální.

Potištěné a výstražné pásky vám zajistí MITOMA Rolls

Potištěné balicí pásky

K uzavírání papírových kartonů, krabic a dalších obalů jsou určené potištěné lepicí pásky. Usnadňují identifikaci zboží a slouží jako zabezpečovací prvek. Kromě toho vám balicí pásky poslouží jako levná, ale velmi efektivní reklama. Potištěné lepicí pásky jsou výborným zdrojem informací, jako jsou název společnosti, její logo nebo kontaktní údaje.

MITOMA Rolls – potištěné lepicí pásky


Potištěné a výstražné lepicí pásky

Vyrábíme také lepivé i nelepivé pásky k ohraničení a zabezpečení prostor, míst nebo předmětů. Vytyčovací páska najde své využití zejména ve stavebnictví pro vyznačení a zabezpečení okolí u výkopových prací, prostor pod lešením a zamezení vstupu na nebezpečná místa. K označení míst a předmětů, které zvyšují riziko úrazu či nebezpečí, vám zase poslouží samolepicí výstražné pruhy. Hodí se třeba pro bezpečnostní označení hran schodů nebo ramp.

Naše potištěné a výstražné lepicí pásky slouží také k řadě účelů při výrobě, skladování a přepravě. Mohou například obsahovat důležité informace na obalech - charakter přepravovaného zboží, instrukce pro skladníky a dopravce nebo koncové spotřebitele.

Výstražné pásky pro označení a zabezpečení míst i předmětůVydáno 27.01.2017
437 Zhlédnutí
Topováno 13.03.2019
FIREMNÍ ČLÁNKY

Vývoj, výroba a prodej lepicích pásek pro zabezpečení zásilek i identifikaci

Vývoj, výroba a prodej lepicích pásek pro zabezpečení zásilek i identifikaci
Samolepicí pásky jsou důležitým ochranným prvkem při přepravě zásilek, slouží však také k identifikaci, upozornění či propagaci. Své o tom ví společnost Mitoma rolls s.r.o., která se vývojem, výrobou a prodejem lepicích pásek a dalšího obalového materiálu zabývá již přes 20 let. Kromě běžně ...
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA MITOMA rolls s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
MITOMA rolls s.r.o.
www.mitomarolls.cz
Adresa

Adresa

Nábřeží 455 (areál MANAG)
Zlín 760 01

info@mitomarolls.cz
+420 739 432 036


Najdete nás také zde:

ARES
captcha