ToBig nářadíToBig nářadí Opava: Aku nářadí pro kutily i profesionály

Aku nářadí je mnohdy považováno za méně výkonné a spolehlivé než klasické nářadí na elektrický kabel. Pokud ale poznáte nářadí z prodejny ToBig, zjistíte, že je tato domněnka chybná. Najdete zde totiž aku nářadí pro kutily i profesionály, které je díky novým akumulátorům LiHD svým výkonem i výdrží srovnatelné s těmi připojenými do sítě.

ToBig Opava se může pochlubit širokým sortimentem aku nářadí

Aku nářadí s revolučními bateriemi

Společnost ToBig představuje kolekci aku nářadí, které využívá nové a silnější akumulátory LiHD. Díky tomu se i domácí nářadí pro kutily stává vysoce výkonným a kvalitním zbožím. Tyto akumulátory mají o 87% delší provozní dobu a o 67% větší výkon než klasické baterie Li-lon. Tím pádem má aku nářadí daleko větší výdrž a účinnost a je možné ho srovnávat i s klasickým elektrickým nářadím na kabel.

Aku nářadí Opava pro kutily i profesionály


Prodejna ToBig - Nářadí pro kutily i profesionální provozy

Akumulátory LiHD jsou kompatibilní se všemi akumulátorovými přístroji Metabo, které najdete v sortimentu společnosti ToBig. Jedná se o všelijaké typy vrtaček, pil, utahováků, šroubováků, svítilen, brusek, fréz a dalších přístrojů. Na akumulátory je záruka 3 roky. V ToBig můžete kromě aku nářadí pořídit také ruční nářadí, lasery, žebříky, lešení, brusivo, kotevní a spojovací materiál, diamantové nástroje, velké stroje či železářský sortiment.

Akční nářadí Opava
FIREMNÍ ČLÁNKY


Nákup kvalitního nářadí a materiálu je zásadní pro kutily i profesionály

Nákup kvalitního nářadí a materiálu je zásadní pro kutily i profesionály

Že bez kvalitního nářadí a materiálu nelze plnohodnotně a efektivně pracovat dnes ví každý kutil i profesionál. Prodej nářadí je však v dnešní době natolik rozšířený, že jej koupíme prakticky kdekoliv, rozeznat kvalitní od nekvalitního pak může být na první pohled těžké. Není nic horšího, než zničená několikadenní práce vlivem nekvalitního materiálu nebo selhání nářadí v tu nejnevhodnější chvíli. Jak se takovým situacím vyhnout?

Vydáno 20.03.2015
Prodej AKU nářadí pro profesionály i kutily v Opavě

Prodej AKU nářadí pro profesionály i kutily v Opavě

AKU nářadí je díky své flexibilitě a jednoduché manipulaci stále oblíbenější jak mezi profesionálními řemeslníky, tak kutily. Díky moderním technologiím je výkon AKU nářadí vysoký a baterie vynikají vysokou kapacitou. Firma ToBig se sídlem v Opavě se prodejem nářadí tohoto typu zabývá a nabízí produkty významných výrobců METABO, Dewalt, Hitachi a dalších.

Vydáno 27.04.2016Vydáno 27.01.2017
116 Zhlédnutí
Topováno 04.07.2017