ToBig nářadí Opava: Aku nářadí pro kutily i profesionály

Aku nářadí je mnohdy považováno za méně výkonné a spolehlivé než klasické nářadí na elektrický kabel. Pokud ale poznáte nářadí z prodejny ToBig, zjistíte, že je tato domněnka chybná. Najdete zde totiž aku nářadí pro kutily i profesionály, které je díky novým akumulátorům LiHD svým výkonem i výdrží srovnatelné s těmi připojenými do sítě.

ToBig Opava se může pochlubit širokým sortimentem aku nářadí

Aku nářadí s revolučními bateriemi

Společnost ToBig představuje kolekci aku nářadí, které využívá nové a silnější akumulátory LiHD. Díky tomu se i domácí nářadí pro kutily stává vysoce výkonným a kvalitním zbožím. Tyto akumulátory mají o 87% delší provozní dobu a o 67% větší výkon než klasické baterie Li-lon. Tím pádem má aku nářadí daleko větší výdrž a účinnost a je možné ho srovnávat i s klasickým elektrickým nářadím na kabel.

Aku nářadí Opava pro kutily i profesionály


Prodejna ToBig - Nářadí pro kutily i profesionální provozy

Akumulátory LiHD jsou kompatibilní se všemi akumulátorovými přístroji Metabo, které najdete v sortimentu společnosti ToBig. Jedná se o všelijaké typy vrtaček, pil, utahováků, šroubováků, svítilen, brusek, fréz a dalších přístrojů. Na akumulátory je záruka 3 roky. V ToBig můžete kromě aku nářadí pořídit také ruční nářadí, lasery, žebříky, lešení, brusivo, kotevní a spojovací materiál, diamantové nástroje, velké stroje či železářský sortiment.

Akční nářadí Opava



Vydáno 27.01.2017
266 Zhlédnutí
Topováno 04.07.2017
FIREMNÍ ČLÁNKY

Nákup kvalitního nářadí a materiálu je zásadní pro kutily i profesionály

Nákup kvalitního nářadí a materiálu je zásadní pro kutily i profesionály
Že bez kvalitního nářadí a materiálu nelze plnohodnotně a efektivně pracovat dnes ví každý kutil i profesionál. Prodej nářadí je však v dnešní době natolik rozšířený, že jej koupíme prakticky kdekoliv, rozeznat kvalitní od nekvalitního pak může být na první pohled těžké. Není nic horšího, než ...

Prodej AKU nářadí pro profesionály i kutily v Opavě

Prodej AKU nářadí pro profesionály i kutily v Opavě
AKU nářadí je díky své flexibilitě a jednoduché manipulaci stále oblíbenější jak mezi profesionálními řemeslníky, tak kutily. Díky moderním technologiím je výkon AKU nářadí vysoký a baterie vynikají vysokou kapacitou. Firma ToBig se sídlem v Opavě se prodejem nářadí tohoto typu zabývá a nabízí ...
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA ToBig nářadí
WEBOVÁ STRÁNKA
ToBig nářadí
www.tobig.cz
LINKY NA WEB

LINKY NA WEB

Akční zboží
Adresa

Adresa

Do Polí 89/2 (areál ZD)
Opava-Kateřinky 747 05

info@tobig.cz
+420 773 545 068


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha