Pohřební služba Křelina – důstojné poslední rozloučení a pohřby Turnov

Odchod blízkého člověka je pro každého velkou ztrátou. Ačkoliv váš smutek zmírnit nedokážeme, můžeme vám přesto ulehčit. Pohřební služba Křelina s.r.o. v Turnově vám totiž pomůže se zařízením všeho potřebného pro důstojné poslední rozloučení se zesnulým.

Pohřební služba Křelina Turnov zajistí důstojné poslední rozloučení

Kremace a pohřby Turnov

Poskytujeme kompletní pohřební služby od převozu zesnulého přes vyřízení všech formalit až po pohřeb a poslední rozloučení dle vašeho přání. Poradíme vám rovněž se vším, co je potřeba v souvislosti s úmrtím zařídit.

Abychom vyšli vstříc všem vašim požadavkům, poskytujeme různé možnosti pohřbů. Zajišťujeme základní pohřby bez provedení smutečního obřadu a ekonomické pohřby, ale také pohřby se smutečním obřadem a následné kremace. Poslední rozloučení se obvykle provádí ve smutečních síních, na hřbitovech nebo v kostelích. Stejně tak zajistíme pohřeb s obřadem a následné pohřbení do země. Lze vykonat i malý obřad u rakve před pohřbením.

Pohřební služba Křelina – pohřby Turnov


Pohřební služba Křelina Turnov

Kromě pohřbu a kremace poskytujeme veškeré další služby související s posledním rozloučením. Postaráme se o převoz zesnulého, tisk parte, výběr hudby a smutečního projevu, zajistíme květinovou výzdobu a smuteční věnce či kytice. Zhotovujeme nápisy na obaly na urny, zajistíme i postavení urnových pomníků a hrobů ze žuly či umělého kamene TERACO. Prodáváme také veškerý hřbitovní sortiment jako jsou svíčky, vázy či lampičky.

Ať už se rozhodnete pro pohřeb do země nebo kremaci, Pohřební služba Křelina se postará o realizaci důstojného posledního rozloučení s vašimi blízkými přesně podle vašich představ.

Pohřební služba, kremace a pohřby Turnov



Vydáno 31.01.2017
348 Zhlédnutí
Topováno 07.01.2023
FIREMNÍ ČLÁNKY

Pomáháme při posledním rozloučení - Pohřební služba Křelina, s.r.o.

Pomáháme při posledním rozloučení - Pohřební služba Křelina, s.r.o.
Pohřební služba Křelina, s.r.o. sídlí v Turnově. Bohužel i služby pohřebního ústavu patří do lidského života. Zármutek, který cítíte, nedokážeme zmírnit, ale alespoň se vám pokusíme se všemi náležitostmi a starostmi okolo pohřbu blízké osoby pomoci.
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Pohřební služba Turnov
WEBOVÁ STRÁNKA
Pohřební služba Turnov
www.ps-turnov.cz
Adresa

Adresa

Markova 310
Turnov 511 01

kancelar@ps-turnov.cz
+420 602 437 456


Najdete nás také zde:

ARES
captcha