ELSTAP: Podlahové vytápění DEVI, elektroinstalace i prodej elektromateriálu

Toužíte po komfortním bydlení? Ke splnění snu vám může dopomoci podlahové vytápění, které zajistí rovnoměrnou příjemnou teplotu podlahy a navíc úsporu nákladů. Montáže podlahového vytápění zajišťuje firma ELSTAP, regionální zástupce dánského koncernu DEVI. Na českém trhu zajišťujeme nejen prodej, montáž a servis vytápění, ale také elektroinstalace a prodej elektromateriálu.

Kvalitní podlahové vytápění vám zajistí útulnější domov i úsporu nákladů

Montáže podlahového vytápění

Dánská firma DEVI je společnost, která vyvíjí a vyrábí kompletní systém obsahující topné kabely deviflex™, extrémně tenké topné rohože devimat™, elektronické termostaty typ devireg™ a vhodné příslušenství. Všechny komponenty systému jsou speciálně navrhované na topnou problematiku s ohledem na jednoduchou instalaci a nízké provozní náklady.

Autorizované zastoupení a servisní centrum DEVI poskytuje od roku 1992 právě naše firma ELSTAP. Zajišťujeme tak kompletní služby a odborné rady v oboru. Staráme se zejména o prodej a montáže podlahového vytápění. Od roku 2015 zastupujeme též značku teplá podlaha™ což je konsorcium - sdružení renomovaných výrobních podniků, které se specializují na výrobu dotykových termostatů, elektrického podlahového topení a ochranných systémů s topnými kabely.

Podlahové vytápění a další služby


Elektroinstalace a prodej elektromateriálu

Kromě montáže podlahového vytápění poskytujeme i další služby v oblasti elektroinstalace. Zajistíme montáže a opravy elektroinstalace i prodej elektromateriálu. V našem širokém sortimentu najdete nejrůznější kabely, vodiče, krabice, vypínače, rozvodnice, lišty, jističe, stykače, termostaty, domácí telefonní systémy, ovládací prvky, žárovky, zářivky, svítidla, domácí spotřebiče, ohřívače vody a mnohé další. Postaráme se také o zabezpečení budov EZS.

Potřebujete montáže podlahového vytápění či elektroinstalace? Obraťte se na nás!

Využijte naše služby nejen v oblasti elektroinstalaceVydáno 31.01.2017
115 Zhlédnutí
Topováno 16.11.2017
FIREMNÍ ČLÁNKY

Podlahové topení zajistí příjemné teplo i úsporu peněz

Podlahové topení zajistí příjemné teplo i úsporu peněz
Platíte drahé účty za vytápění bytu či domu? Pomoci vám může firma Elstap, která u nás zastupuje dánský koncern DEVI. Poskytuje podlahové topení, které je spolehlivé, bezpečné, nenáročné na údržbu a zejména úsporné.

Vytápění – to nejsou jen kvalitní topné kabely pro podlahové topení, ale také například nové teplovzdušné solární kolektory RMS Solar Heat.

Vytápění – to nejsou jen kvalitní topné kabely pro podlahové topení, ale také například nové teplovzdušné solární kolektory RMS Solar Heat.
Podlahové topení je oblíbeným způsobem vytápění domů i bytů, a to z celé řady důvodů. Někomu se líbí komfort a rovnoměrná teplota podlahy, jinému úspora provozních nákladů. Aby ale vaše podlahové vytápění pracovalo skutečně efektivně, je třeba nezapomínat na systémy regulace topení. Na ty ...
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA ELSTAP - Janovský Jan Termokabelové vytápění Most
WEBOVÁ STRÁNKA
ELSTAP - Janovský Jan
www.elstap.cz
Adresa

Adresa

Hořanská cesta 706
Most 434 01

janovsky@elstap.cz
+420 602 467 065


Najdete nás také zde:

ARES
captcha