ELSTAP - Janovský Jan
Termokabelové vytápění MostELSTAP: Podlahové vytápění DEVI, elektroinstalace i prodej elektromateriálu

Toužíte po komfortním bydlení? Ke splnění snu vám může dopomoci podlahové vytápění, které zajistí rovnoměrnou příjemnou teplotu podlahy a navíc úsporu nákladů. Montáže podlahového vytápění zajišťuje firma ELSTAP, regionální zástupce dánského koncernu DEVI. Na českém trhu zajišťujeme nejen prodej, montáž a servis vytápění, ale také elektroinstalace a prodej elektromateriálu.

Kvalitní podlahové vytápění vám zajistí útulnější domov i úsporu nákladů

Montáže podlahového vytápění

Dánská firma DEVI je společnost, která vyvíjí a vyrábí kompletní systém obsahující topné kabely deviflex™, extrémně tenké topné rohože devimat™, elektronické termostaty typ devireg™ a vhodné příslušenství. Všechny komponenty systému jsou speciálně navrhované na topnou problematiku s ohledem na jednoduchou instalaci a nízké provozní náklady.

Autorizované zastoupení a servisní centrum DEVI poskytuje od roku 1992 právě naše firma ELSTAP. Zajišťujeme tak kompletní služby a odborné rady v oboru. Staráme se zejména o prodej a montáže podlahového vytápění. Od roku 2015 zastupujeme též značku teplá podlaha™ což je konsorcium - sdružení renomovaných výrobních podniků, které se specializují na výrobu dotykových termostatů, elektrického podlahového topení a ochranných systémů s topnými kabely.

Podlahové vytápění a další služby


Elektroinstalace a prodej elektromateriálu

Kromě montáže podlahového vytápění poskytujeme i další služby v oblasti elektroinstalace. Zajistíme montáže a opravy elektroinstalace i prodej elektromateriálu. V našem širokém sortimentu najdete nejrůznější kabely, vodiče, krabice, vypínače, rozvodnice, lišty, jističe, stykače, termostaty, domácí telefonní systémy, ovládací prvky, žárovky, zářivky, svítidla, domácí spotřebiče, ohřívače vody a mnohé další. Postaráme se také o zabezpečení budov EZS.

Potřebujete montáže podlahového vytápění či elektroinstalace? Obraťte se na nás!

Využijte naše služby nejen v oblasti elektroinstalace
FIREMNÍ ČLÁNKY


Podlahové topení zajistí příjemné teplo i úsporu peněz

Podlahové topení zajistí příjemné teplo i úsporu peněz

Platíte drahé účty za vytápění bytu či domu? Pomoci vám může firma Elstap, která u nás zastupuje dánský koncern DEVI. Poskytuje podlahové topení, které je spolehlivé, bezpečné, nenáročné na údržbu a zejména úsporné.

Vydáno 26.01.2016
Vytápění – to nejsou jen kvalitní topné kabely pro podlahové topení, ale také například nové teplovzdušné solární kolektory RMS Solar Heat.

Vytápění – to nejsou jen kvalitní topné kabely pro podlahové topení, ale také například nové teplovzdušné solární kolektory RMS Solar Heat.

Podlahové topení je oblíbeným způsobem vytápění domů i bytů, a to z celé řady důvodů. Někomu se líbí komfort a rovnoměrná teplota podlahy, jinému úspora provozních nákladů. Aby ale vaše podlahové vytápění pracovalo skutečně efektivně, je třeba nezapomínat na systémy regulace topení. Na ty bezdrátové, stejně jako na prodej a montáž topných kabelů pro podlahové topení se specializuje společnost Elstap Most.

Vydáno 28.07.2015Vydáno 31.01.2017
62 Zhlédnutí
Topováno 16.11.2017