Prodej tanečních šatů a obuvi Praha - Potřebujete šaty do tanečních, u nás si jistě vyberete!

HELLER DANCE Taneční obuv Praha

Prodej tanečních šatů a obuvi Praha - Potřebujete šaty do tanečních, u nás si jistě vyberete!

HELLER DANCE
Taneční obuv PrahaPlesová sezóna je v plném proudu! Pořiďte si plesové šaty, kterými oslníte

Na plesové šaty kladou ženy daleko větší nároky než na každodenní oblečení. Žádná nechce být na společenské události nezajímavá, obyčejná či v nejhorším případě mít stejné šaty jako někdo další v sále. Pokud si necháte ušít plesové šaty na míru, nic z toho vám nehrozí. Jestli navíc chcete mít jistotu, že získáte plesové šaty přesně podle svých představ, obraťte se na společnost HELLER.

Můžete si vybrat ze širokého sortimentu materiálů různých barev

Plesové šaty na míru od zkušené návrhářky

Plesové šaty by měly splňovat nejen požadavky na vzhled, ale také na pohodlí a kvalitu materiálu vzhledem k tomu, že v tomto oděvu člověk mnohdy protancuje noc. Ne každé šaty, které dobře vypadají, jsou také pohodlné a vhodné pro pohyb.

Společnost HELLER se však již dlouhá léta specializuje na výrobu i prodej šatů na standardní i latinskoamerické tance, krasobruslařské kostýmy, dresy na gymnastiku, aerobic a další sportovní odvětví. Velice spolehlivě a odborně šije také svatební a plesové šaty na míru.

Díky spolupráci s módní návrhářkou, která je špičkou ve svém oboru, tak firma HELLER může zaručit jistotu profesionálně a kvalitně odvedené práce. Pracuje s veškerými materiály, a to s citem a vědomím, které látky jsou vhodné pro který účel.

Plesová sezóna 2017 ve znamení kvalitních látek


Šaty na míru, které vám budou skutečně slušet

Módní návrhářka a švadlenka firmy HELLER tvoří tým, který si dokáže poradit s jakoukoli vaši představou. Společně s vámi tak vytvoří originální, pohodlné, funkční a nádherné šaty na míru, které budou dokonale lahodit vaší postavě.

Každé dámě sluší jiný styl šatů, jiné barvy, materiály, je potřeba zvolit ideální výstřih, styl rukávů a podobně. To vše návrhářka a švadlena se zákaznicí do detailu proberou, vytvoří 2-3 návrhy a následně, jakmile si klientka zvolí, se začne tvořit. V průběhu práce si zákaznice šaty několikrát přijde vyzkoušet a operativně se řeší úpravy.

Ať už si představujete šaty jednoduché či zdobené, ve firmě HELLER vám vždy vyjdou vstříc. Plesové šaty mohou být dozdobeny pomocí kamenů všech možných barev, krajek, stuh a dalších vychytávek. Jako třešničku na dortu si k vašim novým šatům můžete vybrat také taneční boty.

Plesové šaty na míruVíce informací naleznete na našich stránkách  https://www.hellerdance.cz

FIREMNÍ ČLÁNKY


Nazujte ty správné taneční boty od Heller Dance a staňte se králem či královnou plesu

Nazujte ty správné taneční boty od Heller Dance a staňte se králem či královnou plesu

Začínají taneční kurzy a bez kvalitních tanečních bot se tanečníci neobejdou. Taneční obuv je vždy součástí povinné výbavy tanečníka. Ti vám mohou povídat, jak se tančí v obyčejných nebo v tanečních botách. Je v tom opravdu velký rozdíl, a proto je třeba výběru vhodné taneční obuvi věnovat dostatečnou pozornost.

Vydáno 08.01.2018
Přejete si společenské či taneční šaty jako ze Stardance? Můžete je mít!

Přejete si společenské či taneční šaty jako ze Stardance? Můžete je mít!

Taky patříte k těm, kteří sledovali soutěž Stardance nejen kvůli skvělým tanečním výkonům, ale také proto, že zde byly k vidění skutečně nádherné společenské šaty? Tančíte sami závodně, nebo si jen přejete pohádkové plesové šaty z těch nejkvalitnějších materiálů? Navštivte nás a my vám na míru ušijeme společenské šaty vašich snů. S námi už nikdy nebudete stejná jako jiné dámy na plese.

Vydáno 10.02.2016
Boty do tanečních: volte pohodlí a kvalitní materiály

Boty do tanečních: volte pohodlí a kvalitní materiály

Každý z nás to jistě někdy zažil nebo jej to čeká. Doba středoškolského studia a první taneční. V tomto období by se mladí lidé měli učit nejen tanci a společenskému chování, ale mělo by je to vést také ke kultuře správného oblékání. Každá příležitost vyžaduje přizpůsobení se i v rámci toho, co máme na sobě. Netýká se to však jen šatů, ale také obuvi. Jako většina lidí ví, na svatbu není vhodné přijít v riflích a teniskách, stejně tak taneční vyžadují dodržení dress codu. Vhodně vybrané boty do tanečních navíc dámy i pány ušetří případných puchýřů a nepříjemných otlačenin. Vhodné boty na tanec jsou ty od společnosti Heller-Dance, které využijete v nejen tanečních, ale také při soutěžních tancích.

Vydáno 17.08.2015Vydáno 01.02.2017
724 Zhlédnutí