Mobilní WC, oplocení i kontejnery pro venkovní akce i staveniště zajistí WC Servis

Pořádáte nějakou akci a chcete zajistit dostatečnou hygienu? Využijte možnosti pronájmu mobilních WC od firmy WC Servis s.r.o.. Jsme ryze česká firma se sídlem v Mladé Boleslavi a zajistíme nejen mobilní WC, ale také mobilní oplocení či kontejnery. Postaráme se také o dopravu a kompletní servis námi pronajímaných prvků.

WC Servis vám může poskytnout mobilní WC i oplocení

Mobilní WC – pronájem

Naše služby využijete, ať už potřebujete mobilní WC na stavbu, při společenské, sportovní nebo kulturní akci, na koupališti nebo pro soukromé využití na chatách či chalupách. Poskytujeme mobilní WC formou dlouhodobých i krátkodobých pronájmů. Mobilní WC můžeme navíc opatřit naparfémovanými stěnami či speciálním potiskem dle požadavků zákazníků.

Disponujeme vlastními toaletními kabinami a dalším zařízením, ale také vozovým parkem. Zajistíme tak rychlé dodání a postaráme se samozřejmě také o kompletní servis, který zahrnuje dopravu, instalaci, pravidelné doplňování chemické náplně, dezinfekci a vývoz.

Mobilní WC pro venkovní akce i staveniště


Mobilní oplocení i kontejnery

Pro nejrůznější venkovní akce se vám bude hodit nejen mobilní WC, ale také naše mobilní oplocení a zábrany. Jednoduše jím ohraničíte jakoukoli oblast od prostoru pro konání akce přes pozemek až po staveniště. Mobilní oplocení sestává z jednotlivých dílů, které lze libovolně nastavovat a můžete tak ohraničit oblast různého tvaru a velikosti. Pronajmeme vám také mobilní kontejnery, a to jak skladové a sanitární, tak i obytné. Samozřejmostí je doprava kontejnerů i mobilního oplocení na požadované místo.

WC Servis: pronájem oplocení a kontejnerůVydáno 02.02.2017
169 Zhlédnutí
Topováno 31.01.2018
FIREMNÍ ČLÁNKY

Pronájem mobilních toalet, wc - pobočky Lovosice, Přerov, Příbram

Pronájem mobilních toalet, wc - pobočky Lovosice, Přerov, Příbram
Potřebujete zajistit sportovní nebo kulturní akci? Staráte se o spokojenost města nebo naopak pracujete na stavbách? Všechny tyto oblasti mají něco společného. Ano, jsou to samozřejmě toalety. Kam v takovém případě jít? Zajištění každé kulturní akce vyžaduje zejména zabezpečení formou záchodu. ...

Mobilní toalety firmy WC Servis pro lepší hygienické podmínky

Mobilní toalety firmy WC Servis pro lepší hygienické podmínky
Zajistit plnohodnotnou hygienu při jakékoliv akci není lehký úkol. Pomoci vám s tím mohou mobilní toalety. Firma WC Servis nabízí pronájem mobilních WC kabin v italské kvalitě. Součástí pronájmu je i kompletní servis, tedy doprava, instalace i pravidelné doplnění chemické náplně, dezinfekce a vývoz ...
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA WC Servis s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
WC Servis s.r.o.
wcservis.cz
Adresa

Adresa

Poděbradská 982/16
Nymburk 288 02

wcservis@wcservis.cz
+420 773 237 237


Najdete nás také zde:

ARES
captcha