Pohodlné a levné ubytování pro studenty v centru Olomouce

Už od šedesátých let poskytuje Hotelový dům levné ubytování v Olomouci. Původní budova prošla od té doby mnoha změnami a rekonstrukcemi, zmizely staré prádelny a společenské místnosti a přibylo moderních bytů. V těch nyní nacházejí levné ubytování kromě rodin především studenti z olomouckých vysokých škol. Vybavení prostor je neustále modernizováno a byty jsou tak obzvlášť vhodné pro všechny zájemce o levné a pohodlné ubytování.

Ubytování nejen pro studenty přímo v centru Olomouce

Dvoulůžkové i jednolůžkové pokoje – ubytování pro studenty Olomouc

Chystáte se na studia v Olomouci a zvažujete, kde za dostupnou cenu bydlet? Chcete mít vše po ruce a vyhnout se dlouhému cestování do školy? Ideálním řešením pro vás může být ubytování pro studenty v Hotelovém domě v Olomouci. Díky výhodné poloze poblíž lékařské fakulty UP Olomouc a centra města budete mít veškeré pohodlí. Moderní část Hotelového domu poskytuje ubytování studentům všech olomouckých vysokých škol v jedno či dvoulůžkových pokojích.

Levné studentské ubytování Olomouc


Internet, kuchyňka s lednicí a místní restaurace v levném ubytování pro studenty

Ubytování pro studenty v Olomouci nemusí být díky Hotelovému domu drahé a nevýhodné. Za lůžko v dvoulůžkovém pokoji zaplatí studenti jen 2300 Kč za měsíc. A ti, pro které je důležité především soukromí, si mohou připlatit a za 3900 Kč si pronajmout na měsíc jednolůžkový pokoj.

Hotelový dům, to ale není jen levné studentské ubytování v Olomouci. Studentům zajišťuje ve svých bytech a pokojích veškerý komfort a vybavení. Možnost připojení k internetu je samozřejmostí, stejně jako samostatné sociální zázemí skládající se ze sprchy a WC. Součástí pokojů je také samostatná kuchyňka s lednicí. Vysokoškoláci využívající ubytování pro studenty v Hotelovém domě Olomouc mají navíc také možnost stravovat se v místní restauraci.

Levné ubytování pro studenty můžete využívat i dlouhodoběVydáno 07.02.2017
3285 Zhlédnutí
Topováno 10.12.2019
FIREMNÍ ČLÁNKY

Dlouhodobé ubytování pro studenty Olomouc

Dlouhodobé ubytování pro studenty Olomouc
Studentský život sebou přináší nejen krásné roky studentského života a vzdělávání, ale také potřebu vhodného ubytování a nejlépe v blízkosti školy. Komfortně vybavené pokoje pro studenty všech vysokých škol v Olomouci poskytne Správa nemovitostí Olomouc a.s. a Hotel – Hotelový dům.
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Hotel - Hotelový dům Správa nemovitostí Olomouc, a.s.
WEBOVÁ STRÁNKA
Hotel - Hotelový dům
www.sno.cz
Adresa

Adresa

Velkomoravská 8
Olomouc 779 00

hotelovydum.ol@seznam.cz
+420 606 750 763


Najdete nás také zde:

ARES
captcha