Měřící a řídící technika pro náročné aplikace polohování Praha – přesná indikace polohy

HEIDENHAIN s.r.o.

Měřící a řídící technika pro náročné aplikace polohování Praha – přesná indikace polohy

HEIDENHAIN s.r.o.
Zapouzdřené i otevřené lineární snímače pro vysokou přesnost obráběcích strojů

Rozsáhlé know-how ve vývoji a výrobě, orientace na zákazníky a na využívání měřících zařízení v praxi, neustálé inovace. Firma HEIDENHAIN vám přináší lineární snímače pro obráběcí stroje a průmysl patřící do naprosté technologické špičky. Díky zapouzdřeným, otevřeným, inkrementálním i absolutním lineárním snímačům HEIDENHAIN dosáhnete v průmyslové výrobě a v práci s obráběcími stroji té nejvyšší možné efektivity a přesnosti.

Lineární snímače od HEIDENHAIN vám zajistí vysokou přesnost

Využijte lineárních snímačů k měření délek a fungování obráběcích strojů

Zařízení na výrobu elektronických součástek a vysoce přesné obráběcí stroje se v dnešní době neobejdou bez sofistikované měřící a řídící techniky. Využijte proto produktů HEIDENHAIN, které umožňují precizní měření délek a zaručí tak vyspělou automatizaci. Podle zaměření výroby si můžete vybrat ze zapouzdřených nebo otevřených lineárních snímačů, případně z inkrementálních či absolutních.

Měření délek díky zapouzdřeným a otevřeným lineárním snímačům HEIDENHAIN


Komparátory, měřící mikroskopy a další aplikace lineárních snímačů

Lineární snímače od firmy HEIDENHAIN mají mnohá využití a mnohé aplikace. Zapouzdřené lineární snímače jsou určené pro aplikace na obráběcích strojích – zvládají například měřit krok do 0,001 μm. Díky hliníkovému zapouzdření jsou odolné proti prachu, šponám a stříkající vodě.

Aplikacemi otevřených lineárních snímačů jsou zejména měřící stroje, komparátory a veškerá zařízení, která vyžadují obzvláště vysokou přesnost měřených hodnot. Využít se dají například v polovodičovém průmyslu.

Mezi produkty HEIDENHAIN najdete také inkrementální lineární snímače pracující s počáteční hodnotou a referenčními značkami. Pokud ale vyžadujete maximálně rychlý chod, je pro vás ideální absolutní lineární snímač, který poskytuje aktuální hodnotu ihned a bez referenčních značek.

Měřící a řídící technika pro přesné obráběcí stroje a výrobu elektronických součástek
FIREMNÍ ČLÁNKY


Měřící a řídící technika pro náročné aplikace polohování

Měřící a řídící technika pro náročné aplikace polohování

Sháníte měřící a řídící techniku pro náročné aplikace polohování? Pak jste zde na správné adrese. Firma HEIDENHAIN s.r.o. se zabývá právě touto činností. Vyvíjí a vyrábí lineární a úhlové snímače, rotační snímače, indikace polohy a řízení pro náročné aplikace polohování.

Vydáno 21.12.2017
Přínos společnosti HEIDENHAIN pro odvětví obrábění

Přínos společnosti HEIDENHAIN pro odvětví obrábění

Dotyková měřidla, lineární, rotační i úhlové snímače, CNC řízení a pohony - všechen významný technický pokrok v oboru obrábění iniciovaný jednou firmou. Historie se sice začala psát už na konci 19. století v Berlíně, ovšem od roku 1991 se dostává v zastoupení společnost HEIDENHAIN i do České republiky. O její prosperitě a zkušenostech svědčí miliony dodaných lineárních i úhlových snímačů.

Vydáno 17.08.2016
Kvalitní měřidla, snímače polohy a CNC řízení od špičky v oboru

Kvalitní měřidla, snímače polohy a CNC řízení od špičky v oboru

Společnost Heidenhain vyvíjí a vyrábí prvotřídní lineární a úhlové snímače, rotační snímače, indikace polohy a řízení pro náročné aplikace polohování. Tyto výrobky jsou ideální pro využití především ve vysoce přesných obráběcích strojích i zařízeních pro výrobu a další zpracování elektronických součástek.

Vydáno 09.07.2014Vydáno 08.02.2017
289 Zhlédnutí
Topováno 22.02.2019

Servis výrobků HEIDENHAIN

Servis výrobků HEIDENHAIN

Kompletní servisní služby pro výrobky HEIDENHAIN

Rychlá pomoc při odstávce stroje, Service Exchange

Rychlá pomoc při odstávce stroje, Service Exchange

HEIDENHAIN Service Exchange - rychlá pomoc při odstávce stroje

Funkční a prémiová oprava

Funkční a prémiová oprava

Opravy přístrojů HEIDENHAIN v ekonomické i prémiové variantě