Montované konstrukce, spojovací a upevňovací materiály

Stavíte dům a přemýšlíte, jak nejspolehlivěji vyřešit jeho technické vybavení? Pokud rádi sázíte na kvalitu a zkušenosti, můžete se obrátit na společnost Metalfix, která vám zajistí pevné montované konstrukce, kotvy a hmoždinky, objímky pro potrubí a další spojovací materiál i nářadí, které vám při stavbě vyřeší řadu věcí.

Montované konstrukce od firmy Metalfix při stavbě oceníte

Spolehlivé montované konstrukce jsou nedílnou součástí stavby

Technické zařízení budov není jednoduchou záležitostí. Aby vše fungovalo tak, jak má, a zůstalo na svém místě, je zapotřebí použít odpovídající montované konstrukce, které umožňují efektivní upevnění potrubních tras i kabelových rozvodů. Takové dodává společnost Metalfix, na jejímž e-shopu seženete řadu produktů, bez kterých se při stavbě neobejdete.

Najdete zde montážní konstrukce, díky kterým připevníte elektroinstalace či potrubní trasy pod strop, na stěnu či všude, kde je potřeba.

Montované konstrukce TZB


Kotvy a hmoždinky, objímky, stavební chemie i nářadí

Montované konstrukce nejsou to jediné, co si můžete u firmy Metalfix objednat. V sortimentu jsou také další spojovací a upevňovací prvky, z nichž je možné zmínit například kotvy a hmoždinky, objímky pro potrubí a kabely, upevnění pro vodoinstalaci, vzduchotechniku, chlazení a elektromontáže. Dále zde najdete stavební chemii, spojovací materiály, ruční nářadí, elektrické nářadí nebo tesařské kování.

Kotvy a hmoždinky, objímky, nářadí a další spojovací materiályVydáno 08.02.2017
82 Zhlédnutí
Topováno 14.11.2018
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Metalfix s.r.o. Ostrava
WEBOVÁ STRÁNKA
Metalfix s.r.o.
www.metalfix.cz
Adresa

Adresa

Hynaisova 945/3
Ostrava - Mariánské Hory 709 00

srom@metalfix.cz
+420 733 338 439


Najdete nás také zde:

ARES
captcha