ON LEAD CZ s.r.o.O zdravé sezení dětí se postarají rostoucí židle a stoly od firmy ON LEAD CZ

Jako rodič určitě chcete svému dítěti dopřát to nejlepší a postarat se o jeho zdraví. Proto byste měli dbát na správné sezení dítěte. Kvalitní dětská židle je základ. A vzhledem k tomu, že dítě pořád roste, ideální bude rostoucí židle. Pořídíte je v prodejně firmy ON LEAD CZ s.r.o. ve Starém Městě u Uherského Hradiště.

Rostoucí nábytek bude vaše dítě provázet od dětství až do puberty

Dětská židle pro zdravé sezení

Dopřejte svým dětem správné sezení co nejdříve a zabráníte tak pozdějším zdravotním problémům. Dětské rostoucí židle značky Mayer Kids jsou vhodné pro děti od čtyř let až do dospělosti. Nastavit u nich můžete výšku i hloubku sezení. Pohodlně a zdravě tak na nich budou sedět žáci základní školy i studenti středních škol.

Rostoucí židle pro zdravé sezení dětí i dospělých


Rostoucí stůl Mayer Kids

Využijte také možnosti pořídit svému dítěti rostoucí stůl, který je ideální volbou pro děti různého věku. Rostoucí stůl lze jednoduše upravit podle výšky dítěte, nastavit můžete jak výšku stolu, tak i sklon desky. Díky tomu nemusíte každou chvíli řešit pořízení nového stolu pro odrostlé dítě.

Rostoucí stůl pro žáka i studenta


Zdravé i zábavné sezení na rostoucích židlích

U dětského nábytku Mayer Kids máte možnost volby z široké škály barev. Děti budou nadšené ze vzhledu nábytku a vy budete mít jistotu, že jste udělali něco pro jejich zdraví. Správné sezení je totiž prevencí únavy, bolestí hlavy i poškození páteře.

Investice do zdraví vašich dětí se vyplatí. Rostoucí židle i rostoucí stoly přinesou zdravé sezení, které bude radostné a zábavné a přinese i dobré studijní výsledky.

Nábytek Mayer Kids – zdravé sezení, které se dětem bude líbit
FIREMNÍ ČLÁNKY


Kancelářské židle se zvýšenou nosností a dětské židle

Kancelářské židle se zvýšenou nosností a dětské židle

Pořád hledáte židli, která by se pro vás stala tou „pravou“? Žádné otlačeniny, bolavá záda nebo zkřivená páteř! To jsou velice bolestivé problémy, na které chceme raději jednou pro vždy zapomenout. Jak ale vybrat správnou kancelářskou židli? Vybírat můžete snadno u firmy ON LEAD CZ s.r.o., která je největší prodejnou židlí na Zlínsku.

Vydáno 30.01.2018Vydáno 10.02.2017
78 Zhlédnutí
Topováno 14.09.2018