Prodej, e-shop průmyslových naftových a plynoých topidel

Stavební mechanizace Ing. Vojtěch Malý

Prodej, e-shop průmyslových naftových a plynoých topidel

Stavební mechanizace
Ing. Vojtěch Malý
Prodej naftových, plynových a elektrických průmyslových topidel

Obchod se stavební mechanizací Ing. Vojtěcha Malého rozšířil svůj sortiment o průmyslová topidla různých typů. Zákazníci mají na výběr z široké řady topidel plynových, naftových i elektrických. Profesionální topidla jsou vhodná pro vytápění staveb, dílen, skladů, hal, stanů a dalších prostor.

Průmyslová topidla vám zajistí výhodné a účinné vytápění

Mobilní naftová topidla pro velké prostory

Pro vytápění hal, staveb a větších prostor se používají nejčastěji průmyslová topidla na naftu. Mobilní naftová topidla jsou nejlevnější formou vytápění, díky spalování kyslíku však vyžadují dobrou ventilaci. Sortiment firmy doplňují také naftová průmyslová topidla s přímým spalováním, která rychle vytopí i velké prostory. V portfoliu produktů nechybí ani topidla s nepřímým spalováním, která mohou být umístěna i mimo vytápěný prostor.

Prodej průmyslových topidel


Elektrická topidla – ekologický způsob topení

Ačkoliv je provoz elektrických topidel nákladnější než provoz naftových topidel, přináší řadu výhod. Průmyslová topidla na elektřinu nespalují kyslík a jsou ekologická. Nekladou vysoké nároky na ventilaci, neprodukují kouř ani zápach. Hodí se do všech uzavřených prostor od garáží přes obchody po sklepy. Elektrická průmyslová topidla využívají často malíři, obkladači nebo instalatéři.

Průmyslová topidla na naftu, plyn i elektřinu


Mobilní plynová topidla

Průmyslová topidla na propan butan se vyznačují svým výkonem a nízkou pořizovací cenou. Jsou bezpečná, jelikož jsou při provozu na dotek chladná. V dodávce mobilních plynových topidel je standardně obsažen i regulátor tlaku plynu a 1,5 metrová hadice. Průmyslová topidla na plyn vyžadují kvalitní odvětrávání.
FIREMNÍ ČLÁNKY


Prodej a rychlý servis stavebních míchaček pro kutily i stavební firmy

Prodej a rychlý servis stavebních míchaček pro kutily i stavební firmy

Míchačka je nepostradatelnou pomůckou jak při realizaci velkých staveb, tak i domácích stavebních úprav. Na trhu je k dispozici velké množství míchaček různých parametrů, cen i kvalit, zorientovat se proto v nabídce a rozpoznat kvalitní stavební míchačku může být obtížné. Internetový obchod mechanizace-stavebni.cz se prodejem míchaček zabývá již 6 let a kvalitu míchačky dokáže rozpoznat. Díky svým zkušenostem a znalostem zavedla firma v roce 2013 vlastní značku stavebních míchaček Ma-tech, které přináší řadu konkurenčních výhod.

Vydáno 31.05.2016
Nářadí, přístroje a pomůcky pro profesionální řemeslníky i kutily

Nářadí, přístroje a pomůcky pro profesionální řemeslníky i kutily

Stavební mechanizace a nářadí, ať už na profesionální či hobby úrovni, patří mezi základní předpoklad pro efektivní práci. Firma Stavební mechanizace pod vedením Ing. Vojtěcha Malého se sídlem v Kralicích nad Oslavou se zabývá konkrétními oblastmi stavební mechanizace, kterým rozumí. Na rozdíl od velkých hobby marketů a obchodů nabízí jen produkty nejvyšší kvality za odpovídající cenu, pyšní se také vlastní značkou Ma-tech. Od roku 2010 provozuje firma eshop, díky kterému je výběr a nákup zboží rychlý a snadný.

Vydáno 04.03.2016Vydáno 09.02.2017
79 Zhlédnutí
Topováno 11.06.2020

Stavební míchačky, žebříky, schůdky

Stavební míchačky, žebříky, schůdky

Stavební míchačky, hliníkové žebříky, stavební schůdky a ocelové skládací schůdky

Stavební nářadí a malá stavební technika

Stavební nářadí a malá stavební technika

Pneumatické, elektrické a ruční nářadí, zdvihací a navíjecí technika, motorová kolečka, rudly a vozíky

Průmyslová topidla

Průmyslová topidla

Průmyslová topidla naftová, plynová, elektrická k ohřátí vzduchu na stavbách