PENZION EGO
Zdeňka KudrnováPenzion EGO Staré Město – dokonalé místo pro aktivní dovolenou i relaxaci

Příjemné ubytování v blízkosti turisticky oblíbené oblasti Chřiby, to je Penzion EGO s apartmány. Nachází se v klidné slepé ulici v okrajové části Starého Města u Uherského Hradiště. Okolí láká k celodenním turistickým a cyklistickým výletům, přímo v penzionu můžete využít bazén s protiproudem a k relaxaci vybízí finská sauna. Ať už jste příznivci aktivního nebo pasivního odpočinku, Penzion EGO Staré Město je tím pravým místem pro vás.

Penzion EGO Staré Město u Uherského Hradiště

Rodiny s dětmi si užijí bazén s protiproudem i finskou saunu

Penzion EGO je umístěn v okrajové části Starého Města u Uherského Hradiště. Rodiny s dětmi si zde snadno najdou program na každý den - v blízkosti se nachází hrad Buchlov a zámek Buchlovice, botanická a sladkovodní expozice v Modré nebo Kovozoo. Nezapomenutelným zážitkem pro děti vždy bývá projížďka pro Baťově kanále.

Možnosti různých aktivit samozřejmě poskytuje také Penzion EGO Staré Město. V letních měsících je návštěvníkům k dispozici osvětlený tenisový kurt. Děti si sebou mohou vzít odrážedla a kolečkové brusle, které zde hojně využijí na venkovním hřišti.

Pokud dáváte přednost spíš poklidnému odpočinku, určitě vás zaujme bazén s protiproudem. Relaxaci vám umožní také finská sauna včetně ochlazovacího bazénku.

Penzion EGO Staré Město u Uherského Hradiště


Penzion EGO – apartmány, restaurace

Penzion umožňuje ubytování v apartmánech, které jsou vybavené vlastním sociálním zařízením a televizí. Součástí objektu je kuchyňka, rovněž můžete využít možnost stravování v restauraci přímo v areálu penzionu i s venkovní terasou. Večer je možné posezení v příjemném, a hlavně klidném venkovním prostředí s možností grilování. V případě špatného počasí lze využít společenskou místnost s televizí. V celém penzionu se také můžete bezplatně připojit k internetu. Součástí objektu je samozřejmě také parkoviště.

Neváhejte a užijte si dovolenou v Penzionu EGO

Vydáno 10.02.2017
202 Zhlédnutí
Topováno 24.05.2017