Penzion EGO Staré Město – dokonalé místo pro aktivní dovolenou i relaxaci

Příjemné ubytování v blízkosti turisticky oblíbené oblasti Chřiby, to je Penzion EGO s apartmány. Nachází se v klidné slepé ulici v okrajové části Starého Města u Uherského Hradiště. Okolí láká k celodenním turistickým a cyklistickým výletům, přímo v penzionu můžete využít bazén s protiproudem a k relaxaci vybízí finská sauna. Ať už jste příznivci aktivního nebo pasivního odpočinku, Penzion EGO Staré Město je tím pravým místem pro vás.

Penzion EGO Staré Město u Uherského Hradiště

Rodiny s dětmi si užijí bazén s protiproudem i finskou saunu

Penzion EGO je umístěn v okrajové části Starého Města u Uherského Hradiště. Rodiny s dětmi si zde snadno najdou program na každý den - v blízkosti se nachází hrad Buchlov a zámek Buchlovice, botanická a sladkovodní expozice v Modré nebo Kovozoo. Nezapomenutelným zážitkem pro děti vždy bývá projížďka pro Baťově kanále.

Možnosti různých aktivit samozřejmě poskytuje také Penzion EGO Staré Město. V letních měsících je návštěvníkům k dispozici osvětlený tenisový kurt. Děti si sebou mohou vzít odrážedla a kolečkové brusle, které zde hojně využijí na venkovním hřišti.

Pokud dáváte přednost spíš poklidnému odpočinku, určitě vás zaujme bazén s protiproudem. Relaxaci vám umožní také finská sauna včetně ochlazovacího bazénku.

Penzion EGO Staré Město u Uherského Hradiště


Penzion EGO – apartmány, restaurace

Penzion umožňuje ubytování v apartmánech, které jsou vybavené vlastním sociálním zařízením a televizí. Součástí objektu je kuchyňka, rovněž můžete využít možnost stravování v restauraci přímo v areálu penzionu i s venkovní terasou. Večer je možné posezení v příjemném, a hlavně klidném venkovním prostředí s možností grilování. V případě špatného počasí lze využít společenskou místnost s televizí. V celém penzionu se také můžete bezplatně připojit k internetu. Součástí objektu je samozřejmě také parkoviště.

Neváhejte a užijte si dovolenou v Penzionu EGOVydáno 10.02.2017
308 Zhlédnutí
Topováno 15.03.2023
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Penzion EGO Zdeňka Kudrnová
WEBOVÁ STRÁNKA
Penzion EGO
www.penzionego.cz
Adresa

Adresa

Brněnská 1097
Staré Město 686 03

penzion@penzionego.cz
+420 602 518 096


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha