Dioptrické sluneční brýle - chraňte svůj zrak před sluncem !

Oční optika Vintrová Eva

Dioptrické sluneční brýle - chraňte svůj zrak před sluncem !

Oční optika Vintrová EvaOční optika Prostějov: měření zraku, dioptrické brýle a optické doplňky

Oční optika Vintrová Eva v Prostějově. To je místo, kde vám poradí, co je pro vaše oči nejlepší, vyšetří vám zrak a kde si také vyberete dioptrické brýle, nejrůznější doplňky nebo třeba také brýle sluneční. Ať už máte jakékoliv potíže se zrakem, začněte je řešit a navštivte naši optiku. Můžete tak zabránit zhoršování vašich problémů.

Oční optika Vintrová Eva vám vždy doporučí nejvhodnější brýle

Optika Prostějov – měření zraku

Máte problémy se zrakem? Pak je tu pro vás naše oční optika. Provádíme měření zraku, optometrii. Na základě vyšetření zraku vám poradíme, co bude pro vaše oči nejlepší. Zároveň si u nás vyberete optické pomůcky, zejména nejrůznější dioptrické brýle, ale také brýle sluneční i nejrůznější doplňky jako pouzdra, šňůrky nebo čističe brýlí. Kromě toho poskytujeme také službu čištění brýlí ultrazvukem nebo tvrzení čoček.

Oční optika Prostějov – měření zraku a další služby


Dioptrické brýle všech druhů

Nemusíte mít strach, že by vám brýle neslušely. Oční optika Prostějov má k dispozici nejrůznější dioptrické brýle všech tvarů, velikostí a stylů. Pořídíte u nás různé obroučky a čočky všech typů nejen pro práci v kanceláři a s počítačem, ale také na sport. Prodáváme jednoohniskové, progresivní (multifokální) i bifokální čočky. Dále také čočky vysokoindexové, asférické, samozabarvovací, polarizační, barvené nebo s antireflexní vrstvou. Necháte si zkrátka vyrobit dioptrické brýle přesně podle vašich potřeb a vkusu. Běžné brýle vám navíc zhotovíme do 60 minut.

Začněte řešit své potíže se zrakem ihned a zabraňte dalšímu zhoršování vašich očí. Pomůže vám v tom Oční optika Vintrová Eva.

Optika Prostějov – brýle přesně podle vašich potřeb

Vydáno 09.02.2017
172 Zhlédnutí
Topováno 19.11.2020