Dodavatel plynu a elektřiny nabízí nadstandardní doplňkové služby, slevy a bonusy

PRAŽSKÁ PLYNÁRENSKÁ, a. s.

Dodavatel plynu a elektřiny nabízí nadstandardní doplňkové služby, slevy a bonusy

PRAŽSKÁ PLYNÁRENSKÁ, a. s.Pražská plynárenská – nový ceník zemního plynu a další zajímavé novinky

Pokud jste zákazníky energetické společnosti Pražská plynárenská, pak vás jistě zaujmou novinky, které jsme si pro vás přichystali. Kromě nových ceníků a vylepšení starších produktů se můžete těšit třeba na pilotní projekt nového konceptu produktů a služeb.

Ceník zemního plynu si přizpůsobte na míru

Ceník zemního plynu

Mezi zajímavými novinkami společnosti Pražská plynárenská je třeba nový ceník zemního plynu, který mají k dispozici naši zákazníci z řad domácností. Poskytuje různé možnosti dodávky zemního plynu dle preferencí a aktuálních potřeb zákazníků. Nové ceníky mají platnost na dobu určitou i dobu neurčitou.

Zajímat by vás mohl například nový ceník zemního plynu Simple s platností na dobu neurčitou. Je orientován výhradně na cenu a její kvartální odvozování dle aktuální situace na velkoobchodních trzích. V platnosti zůstávají i starší ceníky a produkty, které jsme upravili, aby byly pro zákazníky ještě atraktivnější.

Pražská plynárenská: nový ceník zemního plynu a dalších služeb


Samoobsluha – odběr energie na míru

Další zajímavou inovací je pilotní projekt, v rámci kterého si můžete sami poskládat podobu svého odběru energie prostřednictvím aplikace Samoobsluha. Určitě oceníte nový produkt Jistota, který se týká jak dodávky zemního plynu, tak i elektřiny. Sami si zvolíte dobu závazku na dobu neurčitou, dva nebo tři roky, a navíc i benefit dle vašeho výběru.

Právě možnost využívat různé ceníky a produkty společnosti je v současné době trendem. Využijte tuto možnost i vy a sestavte si model odběru energie přesně podle svých potřeb. Naše společnost Pražská plynárenská pro vás navíc chystá plno dalších novinek, na které se můžete těšit v následujících měsících.

Samoobsluha Pražské plynárenské – sestavte si podobu odběru energie
FIREMNÍ ČLÁNKY


Dodavatel plynu a elektřiny nabízí nadstandardní doplňkové služby, slevy a bonusy

Dodavatel plynu a elektřiny nabízí nadstandardní doplňkové služby, slevy a bonusy

Chcete ušetřit na plynu nebo elektřině? V tom případě můžete využít služeb PRAŽSKÉ PLYNÁRENSKÉ, a. s. - společnosti, která nabízí neuvěřitelné slevy, bonusy a akce jak pro nové, tak také pro stávající zákazníky. Navíc má na českém trhu mnohaletou tradici.

Vydáno 17.02.2018
Úspory na plynovém topení díky radám od Pražské plynárenské

Úspory na plynovém topení díky radám od Pražské plynárenské

Jak uspořit na plynovém topení? Pokud si tuto otázku pokládáte, přečtěte si následující rady od Pražské plynárenské. Nejsou složité, ale zato velmi efektivní. Topná sezóna totiž vyžaduje správně fungující plynové topení. Jen tak Vám přinese značnou úsporu na energiích a zároveň bude bezpečné. Proto je dobré ještě před nástupem topné sezóny zkontrolovat a důkladně prověřit funkčnost otopných systémů Vašich domů a bytů. Ideální je provést pravidelnou údržbu, správné nastavení Vašeho plynového topení.

Vydáno 13.11.2015Vydáno 10.02.2017
397 Zhlédnutí