Suroviny Plundra s.r.o.Výkup plastů, papíru i železa za výhodných podmínek

Pokud třídíte odpad, každý den pomáháte přírodě a životnímu prostředí. Nemusíte však papír, plasty či kovy pouze vyhodit do speciálních kontejnerů. Za svou snahu a péči můžete dostat zaplaceno. Jak? Dovezte nepotřebné materiály do firmy Suroviny Jaromír Plundra, která se zaměřuje na výkup železa, plastů, papíru a dalších materiálů.

Výkup papíru, plastů nebo kovů zajistí Suroviny Jaromír Plundra

Jednoduchý a výhodný výkup kovů nebo plastů

Veškerý odpad je pro životní prostředí velikou zátěží. Recyklování a opětovné využívání starých kovů, plastů či papíru tedy výrazně pomáhá planetě. Zbavujte se proto nepotřebných materiálů zodpovědně. Firma Suroviny Jaromír Plundra se specializuje na šetrné zpracování nepotřebného odpadu za výhodné ceny. Poskytuje následující služby:

- výkup papíru, plastů, železa
- výkup barevných kovů
- výkup autobaterií
- výkup skla
- přistavení kontejnerů na odpad

Výkup kovů, plastů, papíru, železa a dalších materiálů


Výkup papíru, plastů i kovů v jakémkoli množství

Firma Suroviny Jaromír Plundra zajišťuje výkup plastů, železa i papíru v neomezeném množství. Vykoupený materiál dále recykluje a poskytuje k dalšímu využití například do sléváren či šrotařských firem u nás i v zahraničí.

Neskladujte zbytečně odpady, zbavte se jich a získejte za ně navíc zaplaceno.

Výhodný výkup železa, plastů, kovů i papíru
FIREMNÍ ČLÁNKY


Výkup autovraků i ekologická likvidace autovraků ve městech Žamberk a Letohrad

Výkup autovraků i ekologická likvidace autovraků ve městech Žamberk a Letohrad

Staré autovraky obsahují řadu látek, které mohou být pro životní prostředí nebezpečné. Likvidace autovraků proto podléhá přísným pravidlům. Máte doma i vy staré auto, kterého se chcete zbavit? Neponechte nic náhodě a obraťte se na Suroviny Jaromír Plundra. Mezi naše služby patří výkup autovraků i ekologická likvidace aut. S námi si vyděláte a zároveň budete mít jistotu, že se o vaše staré auto postaráme dle všech platných norem a předpisů.

Vydáno 16.03.2016Vydáno 14.02.2017
388 Zhlédnutí
Topováno 24.07.2019