Přírodní švestková povidla-výroba povidel bez konzervantů, přidaného cukru

Švestková povidla Jiří Netopil www.svestkovapovidla.cz

Přírodní švestková povidla-výroba povidel bez konzervantů, přidaného cukru

Švestková povidla Jiří Netopil
www.svestkovapovidla.czŠvestková povidla Jiří Netopil – výroba švestkových povidel

Vynikající koláče nebo třeba kynuté knedlíky se neobejdou bez skvělých povidel. Poctivá domácí švestková povidla vyrábí firma Švestková povidla Jiří Netopil v Pravčicích. Naše švestková povidla jsou 100 % přírodní produkty, vyrábíme je pouze z plodů švestek bez přídavků cukru a konzervantů. O jejich kvalitě svědčí i to, že se stala vítězem dTestu 3/2016.

Dárková balení povidel potěší každého

Přírodní švestková povidla

Postrádáte ve své kuchyni kvalitní povidla vyrobená bez nejrůznějších přídavků a sladidel? Obraťte se na nás, výroba švestkových povidel je naší specializací. Naše povidla se dokonce stala vítězným výrobkem v kategorii Ovoce a zelenina v čerstvé nebo zpracované formě roku 2015, v březnu roku 2016 jsme se stali také vítězi dTestu.

Výroba švestkových povidel


Švestková povidla – přírodní produkt bez konzervantů, přidaného cukru

Výroba švestkových povidel u nás v Pravčicích probíhá výhradně z vyzrálých plodů švestek. Naše povidla jsou 100% přírodní produkty bez konzervantů a přídavků cukru. Na 100 g povidel je použito minimálně 300 g vyzrálých švestek, které po tepelném zpracování neztrácí své vlastnosti. Díky tomu naše povidla nejsou ochuzena o látky, které švestky obsahují, a které jsou pro náš organismus velmi cenné.

Povidla dodáváme v balení 250g, 400g a 750g. Připravíme také dárkové sady s povidly, kterými potěšíte každou hospodyni. Švestky jsou totiž nedílnou součástí každé domácí kuchyně.

Švestková povidla Jiří Netopil – přírodní produkty
FIREMNÍ ČLÁNKY


Švestková povidla v dárkovém balení pro firmy nebo dle individuálních požadavků zákazníků

Švestková povidla v dárkovém balení pro firmy nebo dle individuálních požadavků zákazníků

Švestky v tekutém stavu jsou na Moravě přepychovou medicínou, kterou lze léčit téměř veškeré bolístky. Ovšem i švestky zpracované do povidel jsou výbornou dobrotou, kterou si nyní můžete u firmy: Švestková povidla Jiří Netopil, objednávat formou dárkových kazet, balíčků a košů. Tato služba je připravená pro firmy. Pro zákazníky, kteří by si chtěli individuálně naše švestková povidla zakoupit, máme příjemnou zprávu. Od hodnoty 100 Kč můžete objednávat dle vašeho přání veškeré naše produkty.

Vydáno 17.01.2018Vydáno 20.02.2017
980 Zhlédnutí
Topováno 12.08.2020