Krbová kamna zajistí topení levně a s vysokou výhřevností

Topení dřevem v krbových kamnech přináší celou řadu výhod. Pokud zvažujete, že byste s topením v krbu začali i vy, obraťte se na profesionály. Firma Krby Polách se již 12 let zabývá stavbou krbových kamen. Klientům doporučí vhodný typ krbů i systému vytápění, a to s ohledem na pořizovací i provozní náklady i design.

Topení v krbu je finančně výhodné

Možnosti úsporného topení v krbu

Existují různé druhy krbových kamen i vytápěcích systémů. Společnost Krby Polách doporučí konkrétní systém vytápění na základě požadavků a potřeb klienta. Provádí realizaci teplovzdušných krbů, které jsou nejrozšířenější a realizačně nejjednodušší. Dodává a realizuje i akumulační krb či akumulační kamna s akumulací tepla až 20 hodin po vyhasnutí. Úsporného topení levně lze docílit i pomocí teplovodních krbových kamen, která kromě prostoru ohřívají i vodu do radiátorů.

Krbová kamna – skvěle vypadají a levně vytopí celý dům


Designová krbová kamna

Topení v krbu přináší nejen levné vytápění, ale především zajímavý designový prvek. Společnost Krby Polách přistupuje k navrhování umístění krbových kamen do interiérů individuálně. Uvědomuje si, že krb je dominantou celého prostoru a klade velké důraz na jeho vzhled. Na základě požadavků a přání zákazníka provede několik návrhů hotového řešení, které dodá ve 3D vizualizaci.

Chcete i vy topit levně? Pořízení krbových kamen do vaší domácnosti je skvělým řešením. Vraťte se k topení dřevem a můžete si denně užívat krásný pohled do plamenů.

Teplovzdušná, akumulační i teplovodní krbová kamnaVydáno 20.02.2017
546 Zhlédnutí
Topováno 15.11.2018
FIREMNÍ ČLÁNKY

Krbová kamna nebo kachlové krby příjemně oživí domácnost

Krbová kamna nebo kachlové krby příjemně oživí domácnost
Ozdoba, zdroj tepla, zlepšovač nálady – tím vším a mnohým dalším můžou krby nebo kamna být. V důsledku vyvíjení nejnovějších technologií jsme zapomněli, jak moc nám oheň dává. Jsme zajatci doby, kdy musíme neustále někam spěchat a být ve stresu. Změňte to a ještě se zahřejte – pořiďte si kachlové ...
PODSTRÁNKY

Krby

Krby
Kompletní stavba krbů teplovzdušných teplovodních, plynových i akumulačních

Krbová kamna

Krbová kamna
Krbová akumulační kamna do moderních domů i na chalupy

Teplovzdušné rozvody

Teplovzdušné rozvody
Stavba krbů, krbových kamen na klíč, instalace teplovzdušných rozvodů
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA Krby Polách s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
Krby Polách s.r.o.
www.krby-polach.cz
Adresa

Adresa

441
Bílovice 687 12

petr@krby-polach.cz
+420 602 699 990


Najdete nás také zde:

ARES
captcha