ELPO systém s.r.o.Elektroinstalace rodinných domů – poradenství i realizace

Elektroinstalace rodinných domů je náročná nejen z hlediska realizace, ale také plánování. Firma ELPO systém se zabývá realizací slaboproudých i silnoproudých elektroinstalací již od roku 1992. Klade velký důraz na komunikaci s klientem a kromě samotné elektroinstalace RD poskytuje také poradenské služby. Díky nim klientům například poradí, jak navrhnout hlavní jistič, zvolit sazbu u dodavatele energií a tím ve výsledku ušetřit

Slaboproudá a silnoproudá elektroinstalace RD od ELPO Systém

Slaboproudá elektroinstalace

Firma provádí elektroinstalace RD jak v oblasti slaboproudu, tak silnoproudu. Součástí slaboproudých elektroinstalací jsou kupříkladu instalace domovních telefonů, elektronického otevírání dveří, montáže zabezpečovacích systémů, kamerové systémy nebo počítačové sítě.

Elektroinstalace rodinných domů


Silnoproudá elektroinstalace nejen pro RD

Montáže, opravy, revize a zkoušky elektronických zařízení provádí firma ELPO systém jak v rámci elektroinstalací RD a občanských výstaveb, tak komerčních budov či veřejných prostranství. Hlavními předměty činnosti jsou elektroinstalace vnitřního i venkovního osvětlení, zásuvek, vypínáčů, topení či NN rozvodů v prostorách rodinných domů a bytů či průmyslových hal.

Díky patnáctiletým zkušenostem v oboru patří firma mezi významné realizátory elektroinstalací RD či hal ve Zlínském kraji. Důraz klade mimo jiné na bezpečnost a přesnost předání zakázky.

Slaboproudá i silnoproudá elektroinstalace
FIREMNÍ ČLÁNKY


Pronájem montážní plošiny AVIA MP13

Pronájem montážní plošiny AVIA MP13

Hledáte vhodnou příležitost, jak získat montážní plošinu? Jedinou možností je pro vás pronájem, ať již krátkodobý nebo dlouhodobý? V tom případě se můžete obrátit na společnost ELPO systém s.r.o., která nabízí pronájem montážní plošiny AVIA MP13.

Vydáno 11.02.2018Vydáno 20.02.2017
143 Zhlédnutí
Topováno 09.05.2018