Zajištění stravování pro příměstské tábory a venkovní sportovní akce

FBA spol.s r.o. Hotel u letiště, Restaurace AIR CLUB

Zajištění stravování pro příměstské tábory a venkovní sportovní akce

FBA spol.s r.o.
Hotel u letiště, Restaurace AIR CLUB
Restaurace Air Club u letiště Václava Havla – příjemná snídaně v Praze

Odlétáte na dovolenou nebo za prací? Budete trávit časné ranní či dopolední hodiny na letišti? Zpříjemněte si čekání snídaní v reprezentativním prostředí za vynikající ceny. Budeme se na vás těšit v restaurace Air Club u letiště Václava Havla.

Chutnou snídani v Praze vám připraví v restauraci Air Club

Restaurace Air Club je celý den pro vás

Nekuřácká klimatizovaná restaurace Air Club s kapacitou 60 míst je skvělou možností pro každého, díky venkovní terase také pro kuřáky. Prostory naší restaurace u letiště Václava Havla jsou pojaty ve stylu moderního bistra s celodenním stravováním. Každý den u nás najdete bohatý výběr studené i teplé kuchyně. V pracovních dnech zde v brzkých ranních hodinách posnídáte, v poledne zase využijete rychlé samoobslužné stravování a večerní restaurace je À la carte.

Letiště Václava Havla – restaurace Air Club


Snídaně v Praze u letiště Václava Havla

Pokud se na letišti pohybujete v brzkých ranních a dopoledních hodinách, využijte také možnosti příjemné snídaně v Praze přímo u letiště Václava Havla. Restaurace Air Club láká na bohatou snídani za vynikající ceny při časných odletech a příletech na letiště, a to denně od 7 do 10:30 hodin. Vychutnejte si u nás snídaňové menu s pravidelnými novinkami v jídelníčku, k dispozici je vám také kompletní bar či nejrůznější fresh džusy. Reprezentativní prostředí z naší restaurace dělá ideální místo pro setkání s obchodními partnery.

Zpříjemněte si cestování zastávkou v restauraci Air Club u letiště Václava Havla a vychutnejte si skvělé snídaně v Praze za příjemné ceny.

Restaurace Air Club - Vychutnejte si snídani před odletemVíce informací naleznete na našich stránkách  https://www.fba.cz/snidanove-menu-/-jidelni-listek/

FIREMNÍ ČLÁNKY


Restaurace AIR CLUB Praha 6 Ruzyně – moderní gastronomie za ceny závodního stravování

Restaurace AIR CLUB Praha 6 Ruzyně – moderní gastronomie za ceny závodního stravování

Hledáte místo v okolí pražského letiště Václava Havla, kde byste se mohli dobře najíst? Restaurace AIR CLUB Praha Ruzyně na vás čeká! Najdete nás pár minut od letiště a naše restaurace je snadno dostupná také z centra Prahy.

Vydáno 23.05.2016
Kvalitní ubytování u letiště Praha Ruzyně za nízké ceny

Kvalitní ubytování u letiště Praha Ruzyně za nízké ceny

Odlétáte na dovolenou nebo se vracíte v časných ranních hodinách? Pokud se chcete vyhnout nepříjemnému nočnímu cestování na nebo z letiště, máme pro Vás řešení. Je jím kompletně zrekonstruovaný hotel na Praze 6, Ruzyni, v těsné blízkosti pražského letiště Václava Havla. Celý objekt je moderně vybavený. Nabízí možnost levného ubytování a stravování v restauraci, která denně nabízí chutná a zdravá polední menu. Pro firmy jsou navíc k dispozici konferenční prostory a plně vybavené učebny vhodné pro školení i obchodní jednání.

Vydáno 15.06.2014
Obědy s sebou, které jednoduše převezete, uskladníte i ohřejete, FBA Praha 6 – Ruzyně

Obědy s sebou, které jednoduše převezete, uskladníte i ohřejete, FBA Praha 6 – Ruzyně

Pokud nemáte čas na oběd v restauraci či v jídelně, tak zajisté uvítáte možnost brát si jídlo s sebou domů nebo do zaměstnání. A nejen pro sebe, ale i pro členy rodiny nebo kolegy v práci. A přenášení v žádných nekvalitních plastových obalech, ale v zatavených krabičkách. Široký výběr jídel s možností s sebou vám zajistí společnost FBA spol. s r.o., Praha 6 – Ruzyně.

Vydáno 27.03.2018
Prostory pro jednání se zahraničními partnery v České republice poblíž letiště Praha

Prostory pro jednání se zahraničními partnery v České republice poblíž letiště Praha

Hledáte vhodné prostory pro obchodní jednání se zahraničním partnerem? Ideálním místem je hotel FBA, situovaný v bezprostřední blízkosti pražského letiště Václava Havla, který je po rozsáhlé rekonstrukci a nabízí moderní a reprezentativní prostory, jak pro samotné jednání, tak pro případné ubytování zahraničních hostů, občerstvení i celodenní stravování.

Vydáno 15.06.2015Vydáno 15.02.2017
362 Zhlédnutí

Ubytování u letiště Praha

Ubytování u letiště Praha

Hotel u letiště Václava Havla v Praze, levné a komfortní ubytování

Restaurace, rauty, rozvoz obědů

Restaurace, rauty, rozvoz obědů

Restaurace AIR CLUB, rozvoz hotových teplých či šokově chlazených jídel, catering, rauty

Konferenční prostory

Konferenční prostory

Pronájem konferenčních prostor a učeben, víkendové firemní pobyty v Praze