Potřebuješ led? Můžeš ho mít hned! Prodej ledu i s dovozem

Dovoz ledu je služba, která se často hodí v gastronomii, zdravotnictví, ale i pro soukromé účely. Firma Ice Support se specializuje na prodej ledu v různých formách. Můžete si objednat ledové kostky, ledové koule či třeba ledovou tříšť. Vše je vyrobeno z naprosto nezávadné a kvalitní pitné vody.

Prodej a dovoz ledu pro lokality Zlín, Brno, Kroměříž, Vyškov, Olomouc, Přerov, Olomouc a další

Rychlý a spolehlivý dovoz ledu

Potřebujete co nejrychleji získat například ledovou tříšť pro výrobu lahodných koktejlů? Jestliže nemáte ideální podmínky a prostředky pro výrobu vlastních ledových produktů, obraťte se na společnost Ice Support, která vám je spolehlivě zajistí. Poskytuje led v mnoha formách, jako jsou kostky, tříšť nebo například koule. Dovoz zajišťuje pro města Zlín, Brno, Kroměříž, Vyškov, Prostějov, Olomouc, Přerov a mnoho dalších.

Dovoz ledu Zlín, Brno, Kroměříž, Vyškov, Olomouc, Přerov, Olomouc


Prodej ledu pro každou příležitost

Firma Ice Support dodává led do restaurací, barů a dalších gastronomických zařízení, ale také do nemocnic či pro soukromé účely. Díky tomu, že k výrobě ledu používá naprosto nezávadnou pitnou vodu, je led vhodný k širokému spektru využití. Led je vždy bez příchutě či zápachu a zcela čistý. Ledové produkty jsou baleny do nezávadných LDPE sáčků a převáženy v ideálních podmínkách tak, aby dorazily k zákazníkovi neporušeny.

Prodej a dovoz ledu není však jedinou poskytovanou službou. Možný je také prodej i pronájem thermoboxů či mrazáků. Pro stálé zákazníky jsou mrazáky zapůjčovány zdarma.

Prodej ledu - ceníkVydáno 15.02.2017
489 Zhlédnutí
Topováno 22.05.2017
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Ice support s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
Ice support s.r.o.
www.ice-ice.cz
Adresa

Adresa

Masarykova 419
Němčice nad Hanou 798 27

info@dovozledu.cz
+420 725 924 472


Najdete nás také zde:

ARES
captcha