Potřebuješ led? Můžeš ho mít hned! Prodej ledu i s dovozem

Dovoz ledu je služba, která se často hodí v gastronomii, zdravotnictví, ale i pro soukromé účely. Firma Ice Support se specializuje na prodej ledu v různých formách. Můžete si objednat ledové kostky, ledové koule či třeba ledovou tříšť. Vše je vyrobeno z naprosto nezávadné a kvalitní pitné vody.

Prodej a dovoz ledu pro lokality Zlín, Brno, Kroměříž, Vyškov, Olomouc, Přerov, Olomouc a další

Rychlý a spolehlivý dovoz ledu

Potřebujete co nejrychleji získat například ledovou tříšť pro výrobu lahodných koktejlů? Jestliže nemáte ideální podmínky a prostředky pro výrobu vlastních ledových produktů, obraťte se na společnost Ice Support, která vám je spolehlivě zajistí. Poskytuje led v mnoha formách, jako jsou kostky, tříšť nebo například koule. Dovoz zajišťuje pro města Zlín, Brno, Kroměříž, Vyškov, Prostějov, Olomouc, Přerov a mnoho dalších.

Dovoz ledu Zlín, Brno, Kroměříž, Vyškov, Olomouc, Přerov, Olomouc


Prodej ledu pro každou příležitost

Firma Ice Support dodává led do restaurací, barů a dalších gastronomických zařízení, ale také do nemocnic či pro soukromé účely. Díky tomu, že k výrobě ledu používá naprosto nezávadnou pitnou vodu, je led vhodný k širokému spektru využití. Led je vždy bez příchutě či zápachu a zcela čistý. Ledové produkty jsou baleny do nezávadných LDPE sáčků a převáženy v ideálních podmínkách tak, aby dorazily k zákazníkovi neporušeny.

Prodej a dovoz ledu není však jedinou poskytovanou službou. Možný je také prodej i pronájem thermoboxů či mrazáků. Pro stálé zákazníky jsou mrazáky zapůjčovány zdarma.

Prodej ledu - ceník



Vydáno 15.02.2017
912 Zhlédnutí
Topováno 22.05.2017
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Ice support s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
Ice support s.r.o.
www.partyled.cz
Adresa

Adresa

Masarykova 419
Němčice nad Hanou 798 27

info@dovozledu.cz
+420 731 111 688


Najdete nás také zde:

ARES
captcha