Pohovky a křesla italské značky Natuzzi Italia – nová kolekce

Natuzzi Italia – Luxusní designový nábytek

Pohovky a křesla italské značky Natuzzi Italia – nová kolekce

Natuzzi Italia – Luxusní designový nábytekLuxusní nábytek Natuzzi Italia– nápaditý italský design, prvotřídní kvalita i pohodlnost

NatuzziItalia italský nábytek, to je synonymum pro kvalitu, preciznost a styl. Užijte si luxusní nábytek italské výroby ve svém interiéru a pořiďte si například kožené sedací soupravy od prodejce Correct Interior Natuzzi Italia. Designově nápaditý nábytek Natuzzi je ideálním způsobem vybavení každého domova.

Luxusní nábytek Natuzzi Italia - prvotřídní kvality za přijatelné ceny

Natuzzi Italia - italský nábytek – design a kvalita

Společnost NatuzziItalia je světová jednička ve výrobě kožených sedacích souprav a největší italský výrobce nábytku. V našich prodejnách naleznete ucelenou řadu nábytku, ze které si můžete vybrat přesně to, co do svého interiéru potřebujete. Pořídíte u nás pohodlné a kvalitní kožené sedací soupravy, ale také koberce, svítidla, stolky a nejrůznější dekorační předměty. Jednoduše u nás najdete to nejlepší ze současného designu, a to v zajímavém provedení a prvotřídní kvalitě díky vysoce kvalitním materiálům a dokonalému řemeslnému zpracování.

Luxusní nábytek Natuzzi Italia– nápaditý design a prvotřídní kvalita


Kožené sedací soupravy Natuzzi Italia

Sedací soupravy jsou základem každého interiéru a domácnosti, který využívá celá rodina. Právě kožené sedací soupravy jsou nosnou linií značky Natuzzi Italia. Naše pohovky, křesla i celé sedací soupravy jsou nejen designově nápadité a propracované do posledního detailu, ale také mimořádně pohodlné. Vybrat si můžete z několika typů kůží i látek, liší se cenou, kvalitou i trochu jinou údržbou. Pokud hledáte trvalou kvalitu, zvolte jako potah kůži v provedení Natural či Protecta.

Nechte do svého interiéru vstoupit italský styl, prvotřídní kvalitu a pohodlí za dostupné ceny. To vše vám poskytne NatuzziItalia - italský nábytek.

Natuzzi Italia kožené sedací soupravy a další luxusní nábytek
FIREMNÍ ČLÁNKY


Vybavte svou domácnost kvalitním italským nábytkem

Vybavte svou domácnost kvalitním italským nábytkem

Italové vědí, jak na moderní, svěží, luxusní, ale přesto útulné interiéry. Pořiďte si do své domácnosti kvalitní italský nábytek včetně pohovky, a dodejte tak svému bydlení potřebný šmrnc, který si zamilujete. Nadčasový nábytek Natuzzi Italia Vám to hravě umožní.

Vydáno 03.07.2017
Natuzzi Italia představila nové kolekce luxusního nábytku

Natuzzi Italia představila nové kolekce luxusního nábytku

Již téměř dvě desítky let působí na českém trhu společnost Natuzzi Italia, která je celosvětově uznávanou firmou v oblasti výroby a prodeje luxusního moderního nábytku. Přes 50 let firma vyrábí nábytek v italském duchu, během svého působení představila řadu kolekcí nábytku. Před nedávnou dobou se společnost pochlubila nabídkou nových relaxačních křesel Re-vive, které jsou jedinečné z mnoha ohledů. Firma si pro klienty přichystala ještě jednu novinku – kolekci postelí Natuzzi Italia.

Vydáno 23.07.2015
Italský nábytek jako symbol osobitého životního stylu

Italský nábytek jako symbol osobitého životního stylu

Vybavení bytu toho na vás může prozradit mnoho. Vkus, smysl pro detail, životní styl. Již léta je italský nábytek spojen s osobitým životním stylem, moderním designem a kvalitou zpracování. Současný italský nábytek se inspiruje minulostí a přidává navíc kus originality. Pokud toužíte po vybavení bytu tohoto typu, je pro vás italský nábytek jasnou volbou.

Vydáno 08.03.2015Vydáno 15.02.2017
218 Zhlédnutí
Topováno 23.01.2018