Světová novinka mezi relaxačními křesly - reaktivní křeslo Re-vive

Natuzzi Italia – Luxusní designový nábytek

Světová novinka mezi relaxačními křesly - reaktivní křeslo Re-vive

Luxusní nábytek Natuzzi Italia– nápaditý italský design, prvotřídní kvalita i pohodlnost

NatuzziItalia italský nábytek, to je synonymum pro kvalitu, preciznost a styl. Užijte si luxusní nábytek italské výroby ve svém interiéru a pořiďte si například kožené sedací soupravy od prodejce Correct Interior Natuzzi Italia. Designově nápaditý nábytek Natuzzi je ideálním způsobem vybavení každého domova.

Kožené sedací soupravy a křesla jsou stylové, propracované a hlavně pohodlně

Natuzzi Italia - italský nábytek – design a kvalita

Společnost NatuzziItalia je světová jednička ve výrobě kožených sedacích souprav a největší italský výrobce nábytku. V našich prodejnách naleznete ucelenou řadu nábytku, ze které si můžete vybrat přesně to, co do svého interiéru potřebujete. Pořídíte u nás pohodlné a kvalitní kožené sedací soupravy, ale také koberce, svítidla, stolky a nejrůznější dekorační předměty. Jednoduše u nás najdete to nejlepší ze současného designu, a to v zajímavém provedení a prvotřídní kvalitě díky vysoce kvalitním materiálům a dokonalému řemeslnému zpracování.

Luxusní nábytek Natuzzi Italia– nápaditý design a prvotřídní kvalita


Kožené sedací soupravy Natuzzi Italia

Sedací soupravy jsou základem každého interiéru a domácnosti, který využívá celá rodina. Právě kožené sedací soupravy jsou nosnou linií značky Natuzzi Italia. Naše pohovky, křesla i celé sedací soupravy jsou nejen designově nápadité a propracované do posledního detailu, ale také mimořádně pohodlné. Vybrat si můžete z několika typů kůží i látek, liší se cenou, kvalitou i trochu jinou údržbou. Pokud hledáte trvalou kvalitu, zvolte jako potah kůži v provedení Natural či Protecta.

Nechte do svého interiéru vstoupit italský styl, prvotřídní kvalitu a pohodlí za dostupné ceny. To vše vám poskytne NatuzziItalia - italský nábytek.

Natuzzi Italia kožené sedací soupravy a další luxusní nábytekVydáno 15.02.2017
334 Zhlédnutí
Topováno 27.05.2022
FIREMNÍ ČLÁNKY

V Natuzzi Italia vynalezli křeslo, které navodí pocit stavu beztíže.

V Natuzzi Italia vynalezli křeslo, které navodí pocit stavu beztíže.
Tradiční relaxační křesla fungují pomocí pákových systémů. Italská společnost Natuzzi Italia se rozhodla tento klasický systém změnit a navrhla revoluční relaxační křeslo Re-Vive, které plynule reaguje na pohyby vašeho těla a změnu těžiště.
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Natuzzi Italia – Luxusní designový nábytek
WEBOVÁ STRÁNKA
Natuzzi Italia – Luxusní designový nábytek
www.natuzzi.cz
Adresa

Adresa

V Jámě 3 - Pasáž Lucerna
Praha 1 110 00

natuzzi@natuzzi.cz
+420 224162056-7


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha