Steroll, s.r.o.

Vydáno 15.02.2017
103 Zhlédnutí
Topováno 18.12.2017

Bezpečnostní pečeticí pásky pro kontrolu neporušenosti zásilek a pro další využití

Potřebujete mít kontrolu nad svými zásilkami či důležitými dokumenty a mít jistotu, že se k nim nedostala neoprávněná osoba? Nejen k tomu slouží bezpečnostní security pečeticí pásky, které umožňují aplikaci na širokou škálu povrchů. Lze je použít na papír, kov, plasty i sklo a další materiály.

Ochranné pečeticí pásky zajistí bezpečnost vašich zásilek

Bezpečnostní pásky pro přepravce i spotřebitele

Bezpečnostní pečeticí pásky se využívají především mezi distributory a přepravci. Díky těmto páskám mají prodejci i spotřebitelé své zásilky vždy pod kontrolou. Otevření zásilky, přelepené pečeticí páskou, není možné bez jejího poškození. Vždy tak budete vědět, že se do vašeho balíku, důležitého dokumentu či skříňky nedostala neoprávněná osoba. Bezpečnostní pásky slouží rovněž k ochraně palet, obálek, ale také například k zajištění dveří kokpitu.

Bezpečnostní security pečeticí pásky


Široké oblasti využití pečeticích pásek

O bezpečnostní pásky českého výrobce STEROLL, s.r.o. mají zájem klienti z nejrůznějších odvětví. Pečeticí pásky pro kontrolu cenností i prostorů se využívají v logistice, ale též v bankovním odvětví, armádě či leteckém průmyslu. Pečeticí pásky slouží rovněž k zapečetění léků, plastových pytlíků, elektroniky, krabic či kartonů. Potřebujete mít své zásilky, obálky, dokumenty, palety či jiné předměty či objekty pod neustálým dohledem? Díky bezpečnostním páskám budete při zásahu neoprávněné osoby o této skutečnosti vědět. Pečeticí pásky firmy STEROLL se vyznačují svou pevností, univerzálností a kvalitou. Díky tomu je odstranění pásky bez jejího poškození nemožné.

Ochrana zásilek i dokumentů pomocí pečetících pásek