Izolace střech, teras, balkónů, základů - kvalitní izolační práce

Izolinvest s.r.o.

Izolace střech, teras, balkónů, základů - kvalitní izolační práce

Izolinvest s.r.o.
Hydroizolace základů staveb i střech zajistí společnost Izolinvest Zlín

Kvalitní hydroizolace je důležitou součástí každé stavby. Toho si je dobře vědoma firma Izolinvest s.r.o. se sídlem ve Zlíně, která zajišťuje hydroizolace střech i základů staveb. Zabýváme se také prodejem hydroizolačních fólií. Zbavíme vás tak problémů s vlhkostí jakékoliv stavby.

Hydroizolace zajistí ochranu stavby před vlhkostí

Kvalitní hydroizolace a hydroizolační fólie

Chcete mít jistotu kvalitně zaizolované stavby? Pak se obraťte na nás. Svým zákazníkům můžeme poskytnout široký sortiment osvědčených materiálů a výrobků pro hydroizolace plochých střech, základů staveb, ale také jezírek a bazénů. Montujeme hydroizolační fólie a systémy Logicroof, Logicbase, Izofol a Velbit. Sami navíc vyrábíme pomocné izolační materiály.

Díky kvalitnímu materiálu ve spojení s profesionální aplikací hydroizolace vám tak můžeme zaručit dokonalý výsledek, který ochrání vaši stavbu před vlhkostí.

Hydroizolace a prodej hydroizolačních fólií


Hydroizolace střech i základů staveb

Ať už potřebujete izolaci střechy nebo základů domu, my si s vaším požadavkem poradíme. Provádíme hydroizolace plochých střech či balkonů, teras a lodžií pomocí PVC a TPO hydroizolační fólie. Zajistíme také základy budov, kde PVC fólie vyřeší problémy s vlhkostí stavby a zabrání pronikání vody do základů. Kvalitní hydroizolace je potřeba i tam, kde část stavby přichází do styku s pitnou vodou. Postaráme se také o hydroizolaci proti úkapům ropných látek do podloží nebo proti pronikání radonu z podloží.

Zbavte se všech problémů s vlhkostí díky společnosti Izolinvest.

Izolinvest: kvalitní hydroizolace střech i základů stavebVíce informací naleznete na našich stránkách  https://www.izolinvest.cz/

FIREMNÍ ČLÁNKY


Izolinvest: kvalitní izolace střech, hydroizolace a zemní izolace

Izolinvest: kvalitní izolace střech, hydroizolace a zemní izolace

Chcete mít kvalitně zaizolovanou stavbu? Od toho je tu společnost Izolinvest. Zabýváme se montáží hydroizolace nebo střešní izolace. Dodáváme a montujeme hydroizolační systémy Logicroof, Logicbase, Izofol a Velbit, sami vyrábíme pomocné izolační materiály a provádíme také zateplování budov. Izolinvest, to je široký sortiment osvědčených materiálů a výrobků pro střešní izolace, izolace základů staveb nebo také jezírek a bazénů.

Vydáno 02.01.2017
Izolujeme střechy, terasy, balkony, základy staveb, bazény a jezírka!

Izolujeme střechy, terasy, balkony, základy staveb, bazény a jezírka!

Když chcete dobře izolované stavby, musíte najít spolehlivou a poctivou Firmu. Firma Izolinvest vám nabízí své profesionální služby i prvotřídní produkty. Dvě věci, které jsou potřebné k tomu, abyste se nemuseli strachovat o kvalitu provedené práce. Dopřejte si klidný spánek a spolupracujte s jedničkami v oboru. Nebudete litovat.

Vydáno 21.02.2014
Polyuretanové desky jako bezpečné a účinné zateplení domu

Polyuretanové desky jako bezpečné a účinné zateplení domu

Zateplení domu pomocí systému tvrdých polyuretanových stavebních desek je mnohem efektivnější, než třeba známé zateplení fasády polystyrenem či minerální vatou. Tento tepelně izolační systém nabízí ale také mnoho dalších výhod. Stavíte, chystáte se rekonstruovat nebo zkrátka jen hledáte co nejvíce informací o zateplení domů? V tomto článku vám přinášíme několik cenných rad nejen o izolačním systému NEW–THERM system.

Vydáno 02.04.2015Vydáno 16.02.2017
91 Zhlédnutí
Topováno 26.06.2020

Stavební práce

Stavební práce

Montáže sádrokartonů, stavební práce v bytové i průmyslové výstavbě Zlínský kraj

Hydroizolace staveb, izolace střech

Hydroizolace staveb, izolace střech

Izolace plochých střech, bazénů, teras na klíč, hydroizolace budov proti vlhkosti

Prodej hydroizolačních folií

Prodej hydroizolačních folií

Hydroizolační fólie střešní, zemní, bazénové, asfaltové hydroizolace