REGA interier
Renáta Gažarová

Vydáno 16.02.2017
208 Zhlédnutí
Topováno 20.02.2018

Interiérové dekorace, které vytvoří z vašeho domu ideální domov

Každý interiér si zaslouží zútulnění prostřednictvím vkusných designových prvků. Některé interiérové dekorace jsou navíc i praktické. Řeč je o stínící technice, jako jsou například závěsy, látkové rolety, římské rolety nebo panelové posuvné stěny. Pokud máte zájem posunout své bydlení o úroveň výš, obraťte se na společnost REGA interier.

Římské rolety, záclony a další interiérové dekorace obzvláštní každý prostor

Závěsy, záclony či látkové rolety pomáhají k soukromí i lepšímu vzhledu pokoje

Firma REGA interier dodává interiérové dekorace do bytů, domů, kanceláří i jakýchkoli jiných prostor. V sortimentu najdete následující produkty: - římské rolety - látkové rolety - závěsy - záclony - vertikální žaluzie - plisé - panelové posuvné stěny - textilní doplňky - dekorační látky - záclonové tyče a kolejnice - tapety Všechny produkty můžete vybírat podle svých představ v různých vzorech i barvách. Při výrobě se používají kvalitní nehořlavé látky odrážející slunce. Společnost zajišťuje kompletní realizaci, která zahrnuje odborné poradenství, zaměření zakázky, návrh možností realizace, zhotovení zboží, montáž i aranžmá. Showroom najdete v Olomouci.

Interiérové dekorace do každého prostoru


Vyberte si interiérové dekorace podle svých potřeb

Někdy je potřeba pokoj zatemnit, jindy je naopak žádoucí nechat proniknout dovnitř co nejvíce světla. V REGA interier pořídíte přesně to, co vyžaduje právě váš interiér. Vyberte si z řady produktů a spojte tak účinnost a dekorativnost. Římské rolety poskytnou příjemné přítmí a zmodernizují vaši domácnost, látkové rolety pak umožňují maximální komfort stínění i v kancelářích. Klasické závěsy oceníte díky skvělému vzhledu, schopnosti zatemnění, zateplení i odhlučnění. Správně zvolené záclony vám poskytnou soukromí, aniž by vám ubíraly světlo. Pro zastínění velkých oken či dveří jsou pak ideální panelové posuvné stěny.

REGA interier – více než 20 let zkušeností a spolupráce s bytovými designery