Podniková maloobchodní prodejna KOH-I-NOOR WALDES galanterie, s.r.o. - prodej rozšířen nově o metrový textil

KOH-I-NOOR WALDES galanterie, s.r.o. Velkoobchod s textilní galanterií Praha

Podniková maloobchodní prodejna KOH-I-NOOR WALDES galanterie, s.r.o. - prodej rozšířen nově o metrový textil

KOH-I-NOOR WALDES galanterie, s.r.o.
Velkoobchod s textilní galanterií Praha
Látkové pleny jsou lepší pro životní prostředí i vaše miminko

Poslední dobou jsou látkové pleny u maminek čím dál oblíbenější. Není divu, jednorázové plenky sice ulehčují práci rodičům, ale pro životní prostředí jsou škodlivé. Kvůli používání jednorázových plen se totiž tvoří ohromné množství nerecyklovatelného odpadu. Kromě toho jsou látkové pleny lepší i pro zdravý vývoj vašeho miminka.

Látkové pleny potěší děti i rodiče

Bavlněné pleny s potiskem si zamilujete

Ještě před 20 lety byly látkové pleny zcela běžné a normální. S nástupem jednorázových plen však na pár roků upadly do zapomnění, jelikož maminky sáhly po pohodlnějším řešení. V poslední době, kdy se začala více řešit ekologie a alternativní způsoby života, se však látkové pleny opět začaly těšit velké oblibě.

Maminky, které vyzkouší látkové pleny, si je zpravidla zamilují hned z několika důvodů:

- finanční úspora
- výrazné šetření životního prostředí
- dobrý vliv na zdraví a vývoj miminka

Nespornou výhodou, kterou látkové pleny přináší, je také to, že se díky nim děti dříve učí na nočník. V jednorázových plenách dítě necítí žádnou vlhkost, takže ho nic nenutí se jich zbavit jako v případě plen látkových. Rodiče se také při učení na nočník více snaží, aby si co nejrychleji ulehčili práci s praním a žehlením plen.

Bohatý výběr látkových plen


Látkové pleny všeho druhu

Pokud chcete také vyzkoušet práci s bavlněnými plenami s potiskem i bez potisku, objednejte si je u společnosti KOH-I-NOOR WALDES galanterie, s.r.o. Ta dodává látkové pleny ze 100% bavlny od předních českých výrobců. Seženete zde pleny různých velikostí, koupit je můžete po celých balících nebo jen kusech. Všechny jsou vyráběny z nezávadných přírodních materiálů, díky nimž mají dlouhou životnost.

Objednávejte v e-shopu KOH-I-NOOR WALDES galanterie, s.r.o.
FIREMNÍ ČLÁNKY


Pestrobarevné pletací příze české výroby ve vysoké kvalitě

Pestrobarevné pletací příze české výroby ve vysoké kvalitě

Patříte mezi ty, kteří se snaží být kreativní, zachovávat schopnost tvořit rukama a přinášet lidem pěkné produkty? Pletete, háčkujete či děláte jiné řemeslo, při kterém jsou zapotřebí kvalitní pletací příze? Firma KOH-I-NOOR WALDES galanterie, s.r.o. vám je dodá.

Vydáno 23.06.2016
Pletací příze Bravo Baby

Pletací příze Bravo Baby

V dnešním světě není snadné najít produkty, které jsou pro nás dospělé, ale také například pro naše nejmenší, miminka a děti, nezávadné. Svět je přesycený různými výrobky, avšak narazit na něco poctivého, kvalitního a zároveň pro děti nezávadného, bývá často problém. Pokud navíc jako maminky rády pletete, pak je zde kvalitní pletací příze od německého výrobce, která vám to všechno vynahradí.

Vydáno 09.03.2018
Bytový textil a textilní galanterie s téměř 8000 skladovými položkami

Bytový textil a textilní galanterie s téměř 8000 skladovými položkami

KOH-I-NOOR WALDES galanterie, s.r.o. nabízí velkoobchodní i maloobchodní prodej bytového textilu, textilní galanterie, dětského a kojeneckého textilu, i výrobu kompletního textilního sortimentu pro hotely, restaurace, školy, nemocnice a další zařízení. Provozuje také krejčovství, opravnu a čistírnu oděvů, kde kvalifikovaní pracovníci vyřídí zakázky i na počkání.

Vydáno 23.05.2014
Nakupujte výhodně výrobky textilní galanterie, bytový i kojenecký textil

Nakupujte výhodně výrobky textilní galanterie, bytový i kojenecký textil

Vlastníte maloobchod, který se zaměřuje na zboží textilní galanterie, kojenecký či bytový textil? Chcete prodávat produkty vysoké kvality, ale nakupovat je za přijatelné peníze? Jste majitelem hotelu, restaurace nebo jakékoli instituce, která potřebuje spolehlivě a jednoduše zajistit veškeré textilní vybavení? Vyzkoušejte nově spuštěný e-shop KOH-I-NOOR WALDES galanterie, s.r.o. a vybírejte z nepřeberného množství zboží.

Vydáno 25.06.2015Vydáno 16.02.2017
427 Zhlédnutí
Topováno 08.06.2017

Nová textilní galanterie v Praze 8

Nová textilní galanterie v Praze 8

Nová prodejna textilní galanterie Praha 8, šicí a pletací potřeby

Bytový a kojenecký textil

Bytový a kojenecký textil

Bytový a kojenecký textil, textilní galanterie v e-shopu i prodejně

Metrový a kusový textil

Metrový a kusový textil

Metrový a kusový textil v nabídce textilní galanterie