K&P Stavby Therm: stavby na klíč, rekonstrukce i zateplování domů

Drobné stavební úpravy, zateplování domů i stavby na klíč. To všechno provádí stavební firma K&P Stavby Therm s.r.o. se sídlem v Uničově. Kromě toho se zabýváme také prodejem stavebního materiálu. Svým zákazníkům poskytujeme kvalitní služby a materiály za příznivé ceny.

Provádíme stavební práce při rekonstrukcích i novostavbách

Stavba domu na klíč

Chcete stavět rodinný dům? K tomu, aby byl dům pevný a kvalitně postavený, je potřeba mít kvalitní materiál a schopné pracovníky, kteří odvedou poctivou práci. To vše najdete u nás. Stavba domu pro nás není žádný problém. Máme dlouholeté zkušenosti v oboru a postaráme se o to, aby byla odvedena profesionálně, kvalitně a spolehlivě.

Kromě stavby domů se zabýváme také prodejem stavebního materiálu. Jsme zapsáni v seznamu odborných dodavatelů Zelená úsporám a spolupracujeme s firmami Stomix, Isover, Dektrade a dalšími.

K&P Stavby Therm – stavby na klíč


Rekonstrukce a zateplování domů

Realizujeme jak celé stavby na klíč, tak i drobné stavební úpravy. Provádíme stavební práce při rekonstrukcích i modernizacích budov a další práce spojené s rekonstrukcí, tedy klempířské, střešní či pokrývačské práce. Provádíme také pokládky dlažby, přístavbu schodiště či opravu balkonů. Naší další činností je zateplování domů, fasád či zateplení obvodového pláště nebo stropů.

Chcete stavět nebo jen rekonstruovat? Obraťte se na firmu K&P Stavby Therm Uničov. Zajistíme vám kvalitně odvedenou práci za příznivé ceny.

Rekonstrukce a zateplování domů UničovVydáno 17.02.2017
111 Zhlédnutí
Topováno 07.11.2018
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA K&P Stavby Therm s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
K&P Stavby Therm s.r.o.
www.edb.cz
Adresa

Adresa

Ztracená 431
Uničov 783 91

tomtailor@centrum.cz
+420 777 009 521


Najdete nás také zde:

ARES
captcha