Příjmové stanice sypkých hmot

Společnost T M T a.s. Chrudim dodává v současné době několik typů příjmových stanic pro příjem a dávkování sypkých hmot.

Příjmové stanice vám zajistí T M T

Doprava sypkých hmot za pomoci šneků

Příjmová stanice WF slouží pro příjem sypkých materiálů z návěsů s posuvnou podlahou (walking floor). Stanice se skládá z plechového boxu vybaveného rolovacími vraty, těsnění otvoru pro návěs a ze šnekového pole se čtyřmi nebo šesti dopravními šneky umístěného pod plechovým boxem. Kapacita vykládky je až 250 m3/hod.

Příjmová stanice TC slouží pro příjem sypkých materiálů z přepravních kontejnerů. Stanice se skládá z plošiny se zvedaným rámem, z plechového boxu s posuvnou střechou a těsněním otvoru pro kontejner a ze šnekového pole se čtyřmi dopravními šneky umístěného pod plechovým boxem. Kapacita vykládky je do 50 m3/hod.

Příjmová stanice DT slouží pro vysokokapacitní vykládání sypkých materiálů z návěsů s posuvnou podlahou (walking floor) i z nákladních vozidel s výklopnou ložnou plochou. Stanice se skládá z plechové násypky, na jejímž dně se nachází šnekové pole se čtyřmi dopravními šneky, a z plechového boxu vybaveného rolovacími vraty a těsněním otvoru pro návěs. Kapacita vykládky je až 300 m3/hod.

Sypké hmoty jedině z příjmových stanic T M T a.s. Chrudim


Stanice pro prašné i sypké materiály

Příjmová stanice BWF slouží pro příjem sypkých materiálů ze všech zařízení. Stanice se skládá z plechového zásobníku s hydraulicky poháněnou posuvnou podlahou. Pohon podlah zásobníku je zajištěn hydraulickým agregátem. Kapacita vykládky je až 250 m3/hod.

Příjmová stanice SVK slouží pro příjem prašných materiálů z přepravních kontejnerů. Stanice se skládá z pevného stojanu pro uložení kontejneru, z výklopného rámu, na kterém je upevněn těsněný plechový box se vstupními vraty s odsáváním, a z vynášecího šnekového dopravníku. Na střeše plechového boxu jsou umístěny proti explozní membrány. Kapacita vykládky je 12 m3/hod.

Dodáváme několik druhů příjmových stanicVydáno 20.02.2017
88 Zhlédnutí
Topováno 17.01.2018
FIREMNÍ ČLÁNKY

Robotizovaná pracoviště

Robotizovaná pracoviště
Znáte dopravníky a dopravníkové systémy? Ty velice jednoduše navazují na problematiku automatizace a také robotiky. Pokud v této oblasti sháníte tradičního výrobce, který vám zajistí kvalitu a také spolehlivost, pak se můžete obrátit na společnost T M T a.s. Chrudim, která může i vaše pracovní ...

Tradiční výrobce dopravníků slaví 28 let na trhu

Tradiční výrobce dopravníků slaví 28 let na trhu
Firma T M T a.s. Chrudim patří již 28 let mezi přední české výrobce a dodavatele dopravníků a dopravníkových systémů. Ať už sháníte transportní, manipulační či dopravníkovou techniku vhodnou pro technologickou i mezioperační dopravu sypkých nebo kusových materiálů, neváhejte se na nás obrátit. Naše ...
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA T M T a.s. Chrudim
WEBOVÁ STRÁNKA
T M T a.s. Chrudim
www.tmt.cz
Adresa

Adresa

Tovární 290
Chrudim 537 01

tmt@tmt.cz
+420 469 606 111


Najdete nás také zde:

FacebookLinkedInARES
captcha