UNIREG Dvůr Králové nad Labem: Výroba rozvaděčů i servis strojů

Výroba rozvaděčů a servis strojů – to jsou činnosti, na které se specializuje firma UNIREG spol. s r.o. Dvůr Králové nad Labem. Na českém trhu působíme od roku 1992, kdy byla společnost založena dvěma spolupracovníky z elektro-vývojového oddělení Výzkumného ústavu textilního zušlechťování ve Dvoře Králové. Navazujeme tak na dlouholeté předchozí zkušenosti v oboru vývoje řízení a regulace strojů a technologických celků pro textilní průmysl.

Výroba rozvaděčů UNIREG

UNIREG - Výroba strojů a jejich rekonstrukce

Za léta fungování se naše firma postupně rozvíjela tak, že nyní můžeme poskytovat služby v oblasti jak textilního, tak i automobilového, elektrotechnického a potravinářského průmyslu. V současné době se specializujeme na výrobu a rekonstrukce elektrotechnických částí strojů a technologických celků dle požadavků zákazníka. Ve spolupráci se subdodavateli jsme schopni dodat kompletní stroj či technologický celek.

Potřebujete výrobu rozvaděčů nebo servis strojů? Ozvěte se nám!


Výroba rozvaděčů a servis strojů

Naší hlavní činností je výroba rozvaděčů podle dodané dokumentace a požadavků zákazníka. Za použití nejnovějších postupů navrhujeme, projektujeme a vyrábíme ovládací rozvaděče z komponent od renomovaných výrobců. Výroba rozvaděčů probíhá na průmyslových řídících automatech firem Omron, Siemens, Schneider-Electric, Festo a Unitronics.

Kromě toho zajišťujeme firmám také servis strojů a technologických zařízení od jiných dodavatelů. Provádíme například drobné zásahy do programů řídících automatů, doplnění o bezpečnostní prvky, náhradu stejnosměrných a střídavých pohonů a jejich řízení a podobně.

Výroba rozvaděčů a servis strojů Dvůr Králové nad LabemVydáno 20.02.2017
78 Zhlédnutí
Topováno 22.04.2017
FIREMNÍ ČLÁNKY

Výroba jednoúčelových strojů, montážních automatů

Výroba jednoúčelových strojů, montážních automatů
Hodil by se vám do firmy jednoúčelový stroj? Přemýšlíte a zajímáte se o tyto a podobné produkty? Investice do jednoúčelových strojů a montážních automatů se rozhodně vyplatí a má budoucnost. Obrátit se můžete na společnost UNIREG spol. s r.o., která je špičkovým výrobcem jednoúčelových strojů.
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA UNIREG spol. s r.o. Výroba elektrických zařízení
WEBOVÁ STRÁNKA
UNIREG spol. s r.o.
www.unireg-dk.cz
Adresa

Adresa

Eklova 2269
Dvůr Králové nad Labem 544 01

unireg@unireg-dk.cz
+420 499 621 117


Najdete nás také zde:

ARES
captcha