Penzion Dřevák - Jetřichovice České Švýcarsko

Pořádání akcí České Švýcarsko – zázemí hotelu s restaurací

Penzion Dřevák - Jetřichovice
České ŠvýcarskoPenzion Dřevák Jetřichovice – ubytování v srdci Českého Švýcarska

Chcete strávit příjemnou dovolenou v nádherném prostředí národního parku České Švýcarsko? Ubytujte se v Penzionu Dřevák Jetřichovice, který vás potěší útulnou a domáckou atmosférou. Nachází se v jedné z nejkrásnějších obcí Českého Švýcarska. V okolí najdete nespočet turistických tras i nejrůznějších výletních cílů, za návštěvu stojí třeba ZOO Děčín.

Penzion Dřevák láká na krásné okolí Českého Švýcarska

Penzion Dřevák Jetřichovice

V našem penzionu je vám k dispozici deset vkusně zařízených pokojů. Všechny jsou vybavené televizí a vlastním příslušenstvím. Samozřejmostí je parkoviště. Využít můžete také bazén, saunu a kuželky v obci. Večer si můžete zpříjemnit posezením v malé restauraci, kde vám připraví vynikající speciality místní domácí kuchyně. V létě si užijete příjemné posezení na terase a po domluvě je zde i možnost grilování.

Jetřichovice ubytování – zarezervujte si pobyt v Penzionu Dřevák


Jetřichovice - Ubytování uprostřed krásné přírody

Penzion Dřevák Jetřichovice se nachází v centru této obce, která je nedílnou součástí národního parku České Švýcarsko. Jetřichovice leží v údolí obklopeném nádhernými skalními útvary a rozsáhlými lesy, kde se nachází řada turistických tras.

Okolí Jetřichovic přímo vybízí k nejrůznějším aktivitám. Vydat se můžete do Pavlinina údolí či na Mariinu vyhlídku, za vidění stojí také Pravčická brána, největší přírodní skalní most v Evropě. Líbit se vám bude také plavba soutěskami. Navštívit můžete třeba ZOO Děčín v krásném prostředí lesoparku na Pastýřské stěně. V Děčíně dále najdete zámek, který je jednou z nejvýznamnějších památek v severních Čechách, dále Oblastní muzeum nebo plavecký areál.

Penzion Dřevák Jetřichovice – ubytování v Českém Švýcarsku
FIREMNÍ ČLÁNKY


Rodinný penzion s restaurací v okolí Českého Švýcarska

Rodinný penzion s restaurací v okolí Českého Švýcarska

Pokud si chcete užít příjemnou dovolenou a poznávat krásy naší země nebo uspořádat rodinnou oslavu či firemní večírek, tak zajisté vás zajímají i možnosti ubytování a stravování. Můžete se tedy v každém případě vydat za krásami Českého Švýcarska a užít si pobyt v rodinném a útulném prostředí i s restaurací, který vám poskytne Penzion Dřevák – Jetřichovice.

Vydáno 06.01.2018
Penzion a restaurace Dřevák – České Švýcarsko jako na dlani

Penzion a restaurace Dřevák – České Švýcarsko jako na dlani

České Švýcarsko je ideální destinací pro rodinnou dovolenou, víkendový výlet i svatební cestu. Nabízí totiž množství památek, zábavy a také krajinu, která bere dech. Hledáte v této lokalitě útulné ubytování? Vsaďte na penzion Dřevák v obci Jetřichovice. K dispozici vám zde jsou plně vybavené pokoje i vyhlášená restaurace.

Vydáno 25.01.2016Vydáno 21.02.2017
327 Zhlédnutí
Topováno 18.04.2017