Ekologické rakve šetří životní prostředí a jsou k nerozeznání od dřevěných

KOMES, spol. s r.o. Výroba ekologických rakví Praha

Ekologické rakve šetří životní prostředí a jsou k nerozeznání od dřevěných

KOMES, spol. s r.o.
Výroba ekologických rakví PrahaCena i parametry ekologické rakve vás příjemně překvapí

Výroba rakví z ekologických materiálů přispívá k šetření životního prostředí. Ekologické rakve jsou totiž zhotovovány z materiálů, které jsou nezávadné, lehce rozložitelné a cenově velmi dostupné. Není potřeba mít ani obavy, že uložit svého blízkého do rakve z recyklovaného materiálu je nedůstojné. Ekologické rakve jsou díky moderním technologiím a postupům na první pohled od těch klasických k nerozeznání. Mají však řadu výhod.

Kvalitní rakev nemusí byt jen z masivního dřeva

S ekologickou rakví šetříte životní prostředí

Příjemná cena ekologické rakve není to jediné, co často pozůstalé přesvědčí ke koupi tohoto produktu. Nesporné výhody jsou samozřejmě v dopadu na životní prostředí. Vzhledem k tomu, že rakve jsou potřeba denně a pohřbívání bližních musí zůstat velmi důstojnou záležitostí, není možné výrobu rakví snížit. Je však možné využívat pří ní recyklované materiály, které šetří dřevní hmotu používanou k výrobě klasických rakví. Produkce ekologických rakví přináší úsporu přes 40 hektarů lesa v ČR ročně. S rakví od firmy KOMES tak šetříte nejen svoji peněženku, ale i přírodní zdroje.

KOMES - kvalitní produkty, co šetří přírodu


Ekologické rakve z kvalitních materiálů

Mohlo by se zdát, že rakev vyrobená z vrstvené lepenky nebude tak pevná, odolná či krásná, jako ta ze dřeva. Společnost KOMES vás ale přesvědčí o opaku. Tato firma vyrábí a distribuuje ekologické rakve, jejichž parametry odpovídají veškerým požadavkům na kvalitní rakev. Jsou velmi pevné, nepropustné, odolné vůči mechanickému poškození a mají nosnost 140 kg. I při zachování veškerých parametrů, které mají rakve mít, jsou o 20 – 30 kg lehčí než klasické dřevěné rakve. Díky nízké váze je i manipulace s rakví snazší.

Nemusíte se bát ani o vzhled a profesionální zpracování ekologické rakve. Můžete volit z několika barev a povrchových úprav (dub, mahagon, pinie, natural, tmavě hnědá, modrá, zelená, černá, bílá). Ekologické rakve jsou dodávány včetně ozdob a krajek.

KOMES – ekologické rakve
FIREMNÍ ČLÁNKY


Výroba ekologických rakví

Výroba ekologických rakví

Je těžké vyrovnat se s bolestnou ztrátou blízké osoby. Každý pohřeb doprovází nepopsatelný smutek v srdcích příbuzných, rodinných příslušníků, přátel a dalších blízkých. Berte život z té lepší stránky. Firma KOMES spol. s.r.o., vyrábí ekologické rakve různých typů i druhů. Základem je kvalitní rakev, která je vyrobena podle zákonných předpisů.

Vydáno 19.03.2018
Ekologické rakve splňují všechny potřebné požadavky, nabízí ale i něco navíc

Ekologické rakve splňují všechny potřebné požadavky, nabízí ale i něco navíc

Výběr rakve je většinou spojen se smutkem a nepříjemnými životními okamžiky. Přesto je to věc, na které si pozůstalí dávají velmi záležet. Atributů, které hrají při výběru rakve je přitom hned několik. Důležitý je vzhled a velikost rakve, ale i její cena. Ve společnosti KOMES na tyto věci nezapomínáme, přidáváme ale i další proměnnou, na kterou je dle našeho názoru důležité myslet – ekologii. Zákazníkům totiž nabízíme unikátní ekologické rakve, které splňují všechny potřebné parametry a navíc chrání životní prostředí.

Vydáno 02.03.2016
Ekologické rakve šetří životní prostředí a jsou k nerozeznání od dřevěných

Ekologické rakve šetří životní prostředí a jsou k nerozeznání od dřevěných

Rozloučit se svým blízkým zemřelým a zajistit mu důstojný pohřeb je povinností každého z nás. Během pohřbu je nejviditelnějším prvkem bezpochyby rakev, ve které je zemřelý uložen. Na trhu je k dispozici řada standardních dřevěných rakví, trend v oblasti pohřebnictví se však ubírá jiným směrem. Díky ekologickým rakvím se v ČR ročně ušetří až 40 hektarů lesa, což je nezanedbatelné číslo. Pozůstalí tak svého bližního pohřbí s hřejivým pocitem, že udělali to nejlepší pro něj, ale i pro přírodu, která nás obklopuje.

Vydáno 08.12.2016Vydáno 08.04.2017
1426 Zhlédnutí
Topováno 22.06.2020