Ekologická likvidace vozidel a výkup autovraků

Potřebujete se zbavit starého automobilu, ale nevíte si s tím rady? Obraťte se na firmu Jarý s.r.o., která se specializuje na výkup autovraků a jejich ekologickou likvidaci. Nemusíte se starat o to, co udělat se starým, nepoužívaným a nepotřebným vozem. Společnost Jarý problém vyřeší ochotně a výhodně za vás.

Výkup autovraků za výhodné ceny

Ekologická likvidace automobilů Pardubice

bavit se starého vozidla mnohdy není snadná záležitost. Pokud si přejete rozloučit se se svým starým autem za výhodných podmínek, je potřeba najít takovou společnost, která se zaměřuje na výkup autovraků. Jednou z nich je i pardubická firma Jarý, poskytující široký okruh kvalitních služeb v oblasti zpracování odpadu.

Ekologická likvidace vozidel vyžaduje kvalitní technické vybavení splňující přísné ekologicko-legislativní požadavky. Společnost Jarý takovým vybavením disponuje, díky čemuž může poskytovat spolehlivé služby právě v této oblasti.

Výkup i ekologická likvidace vozidel


Výhodný výkup autovraků, ekologická likvidace vozidel a další služby

Nemusíte se obávat, že vás likvidace starého vozidla přijde draho. Společnost Jarý provádí tuto službu bezplatně a zbaví vás jakéhokoli dopravního prostředku. Naopak si ještě nějaké peníze můžete za váš vrak vydělat.

Kromě výkupu autovraků můžete u společnosti Jarý využít také dalších služeb, jako je demolice staveb, výkup železa a barevných kovů, odprodej hutního materiálu, výkup starého papíru či doprava a svoz odpadu a materiálů po celé ČR.

Výkup materiálů a ekologická likvidace automobilů PardubiceVydáno 22.02.2017
191 Zhlédnutí
Topováno 31.03.2017
FIREMNÍ ČLÁNKY

Výkup a sběr barevných kovů

Výkup a sběr barevných kovů
Nevíte, kam jít s kovovým odpadem? Jak se ho zbavit, nebo kam jej umístit? Právě výkup a sběr barevných kovů a veškerého kovového a železného šrotu zajišťuje společnost JARÝ s.r.o., která se stará o veškerý tento materiál. Sídlí v Pardubicích, kde se nachází sběrný dvůr.

Kovošrot JARÝ Pardubice - výkup a zpracování kovového odpadu pro firmy i jednotlivce

Kovošrot JARÝ Pardubice - výkup a zpracování kovového odpadu pro firmy i jednotlivce
Výkup kovového odpadu, zpracování kovového odpadu i řadu dalších služeb vám nabízí společnost JARÝ Pardubice. Vykupujeme kovový odpad, barevné kovy, elektroodpad i autovraky a postaráme se o jejich správné zpracování. Pokud se chcete zbavit nepotřebného odpadu, udělat něco užitečného pro životní ...
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA JARÝ s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
JARÝ s.r.o.
www.jary.cz
Adresa

Adresa

Průmyslová oblast Semtín čp. 105
Pardubice VII - Doubravice 533 53

milheimova@jary.cz
+420 777 336 145


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha