Podlahové centrum Lanškroun - Kvalitní plovoucí podlahy i přírodní linoleum

Zvažujete pořízení nové podlahy? Možná dáváte přednost levným podlahám nebo vám naopak jde spíše o luxus a kvalitu. V podlahovém centru v Lanškrouně si vždy vyberete. Firma Podlahy Turek Lanškroun poskytuje svým klientům plovoucí podlahy, PVC podlahy, přírodní linoleum a další typy podlah již více než 20 let.

Plouvoucí podlaha je od dřevěné téměř k nerozeznání

Laminátové i dřevěné plovoucí podlahy

Podlahové centrum zajišťuje ve svém internetovém i kamenném obchodě prodej plovoucích podlah. K dispozici jsou jak levnější laminátové plovoucí podlahy, tak klasické dřevěné, které jsou trochu dražší. Zákazník si vybere z široké škály výrobců, barevných odstínů i vzorů. Plovoucí podlahy z laminátu věrně imitují texturu dřeva a na první pohled jsou k nerozeznání.

Prodej podlahových krytin v Lanškrouně


PVC podlahy a přírodní linoleum

Kromě plovoucích podlah prodává firma Podlahy Turek Lanškroun také PVC podlahy i přírodní linolea. Klient si vybere přesně podle svých preferencí a finančních možností. PVC podlahy se pyšní vysokou kvalitou zpracování. Jsou odolné, dobře imitují přírodní materiály, snadno se udržují a nedeformují se. Stále oblíbenější jsou také podlahy z přírodního linolea. Vynikají především svými hygienickými a antialergickými vlastnostmi.

Plovoucí podlahy, PVC, přírodní linoleum i korkové podlahy


Podlahy Turek Lanškroun má v sortimentu i další druhy podlah

Cílem společnosti Podlahy Turek v Lanškrouně je pokrýt co nejširší sortiment v oblasti podlahových krytin. Klienti mají na výběr i z mnoha typů a vzorů masivních dřevěných podlah, korkových podlah či vinylových podlah.Vydáno 22.02.2017
142 Zhlédnutí
Topováno 25.03.2017
FIREMNÍ ČLÁNKY

Vinylové podlahy

Vinylové podlahy
Možná si říkáte, že nová podlaha stojí moc peněz, že je složité vybrat si typ podlahy a časově náročné je i její vybudování pomocí vlastních sil. Jenomže pokud na to máte odborníka, tak to není vůbec složité, protože s výběrem vám velice rád poradí. Zajistí také kompletní realizaci podlahy od ...
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA Václav Turek Podlahářství
WEBOVÁ STRÁNKA
Václav Turek
www.dovolena-rusko.cz
Adresa

Adresa

T.G. Masaryka 6
Lanškroun 563 01

vaclav@podlahy-turek.cz
+420 602 339 199


Najdete nás také zde:

ARES
captcha